Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek anyám jól cseleksz...

Szerintetek anyám jól cselekszik, ha egy diagnosztizált pszichopatával fog együtt élni?

Figyelt kérdés

Csak mint lakótárs. Bár szerintem anyu már rég belé esett. (Anyám elvált nő csak szólok)

A férfi mondta neki, hogy nem szedi a gyógyszereit, de van önuralma vagy valami ilyesmit mondott anyu nekem. Külön élek anyámtól. Véleményeket kérek. Mire számíthatok?



2018. márc. 15. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem..
2018. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Persze, hogy van önuralma, hiszen nincsenek érzései. A semmin könnyű uralkodni.


Micsoda manipulátor lehet a pasi.


Szerintem ez rossz ötlet, de anyukád felnőtt ember.

2018. márc. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Wooow, szóval ezért van önuralma. Olvastam egy kicsit a pszichókról. Ja, de nem érdekli

Anyu kérdezte tőlem, hogy mi az a pszichopata. Istenem... Azután elmeséltem. Nem érdekli. Szereti, hogy az a férfi önálló. Egyedül vásárol, mos stb...

2018. márc. 15. 19:43
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Az emberek 2-4%-a pszichopata, csak nem kerul diagnosztizalasra sohasem.
2018. márc. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

"Szereti, hogy az a férfi önálló. Egyedül vásárol, mos stb..."


Erre mindenki kepes, ha csak mem teljesen retatdalt.

2018. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nagyon félreértettél, a pszichopatákat - egyéb kórság híján - nem gyógyszerezik, mert nincs rá gyógyszer. Nem minden mentális beteg pszichopata ám.
2018. márc. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
#5, képesnek persze hogy képes, a kedves mama valószínűleg arra gondol, hogy a férfiak gyakran nem hajlandóak.
2018. márc. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nincs rá gyógyszer, de ha ezt mondta...

Köszi szépen a válaszokat.

2018. márc. 15. 22:04
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
A nők vonzónak találják a pszihopata embereket, mivel érdekesnek találják a magabiztosságukat, ezt gondolják, hogy ennek van alapja
2018. márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Diagnosztizált pszihopata?
2018. márc. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!