Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyák akik egyedűl nevelitek...

Anyák akik egyedűl nevelitek a gyereket a volt párotok fizeti a gyerektartást? És a picit elviszi magához?

Figyelt kérdés
2019. szept. 29. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fizeti, nem is tartjuk a kapcsolatot.
2019. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektartást fizet, kemény 17500 ft-ot, de gyakran 2-3 csúszással. A gyereket (16/F) meg havonta 1x elviszi vhova 1-2 órára.
2019. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Basszus... értem én, hogy új helyzet, de van, aki fizet, van, aki nem, van, aki elviszi, van, aki nem.

Mindannyian hallottunk már ilyet is, olyat is.

De ettől jobb lesz neked, vagy bárkinek, ha tudod, hogy másnak nem fizetnek? komolyan, könnyebb lesz?

2019. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Bár a történetben én vagyok a gyerek, remélem nem baj, ha én is írok. Nekünk fizeti rendesen a gyerektartást (nincs új családja), óvodás koromban kéthetente szombaton találkoztunk a családsegítőben, de mióta iskolások vagyunk, azóta nem járunk oda, szóval megszakadt a kapcsolat. Azóta telefonon sem keres, és az ország másik felén lakik, szóval anyám biztos nem engedne el hozzá.

16/L

2019. szept. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2 évig nem fizetett, de mivel nyugdíjas lett és van miből vonni, nem úszta meg.

A nagy 16, ő nem hajlandó menni az apjához, 4 év utan jutott ide, kiismerte az apját.

A kisebb 12 vele még próbál szivatni hogy amikor az en időm van akkor akarja vinni. De a kisebb se megy, evi 4-5x ha nála alszik. Az előző gyerekivel is pont igy volt, sajnos vak voltam - most pont ugyanaz van.

2019. szept. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Én már nem egyedül nevelem, mert lett egy férjem azóta, de gyt-t soha nem fizetett az ex, a gyerekkel egy ideig találkozgatott havi 1-2 alkalommal, aztán amikor jött a férjem, teljesen felszívódott.

A férjem is egyedül nevelte a gyerekét, az ő exe se fizet gyt-t, de a gyerekkel találkozgat.

2019. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most már nem vagyok egyedül, de volt ilyen időszak. Én 60 ezret kapok havonta. Messze lakik, ezért ritkán viszi el, de vinné gyakrabban.
2019. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mint gyerek írok,nem fizetett soha,alkami munkából élt fusi auto javítás ....igaz ezzel többet keresett mint anyukám főállás meg mellékes fizuja.

Gerinctelen ember,az esküvőmöj perrsze ott akart feszíteni ,ezek után.

És az egy dolog,hogy anyagilag nem támogatott,de soha fel se hívott vagy gratuláljon mikor végeztem a suliba stb.

Régen irigyeltem mindenkit aki nem ilyne helyzetben van mint én,ma már nem érdekel.

2019. okt. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Héthetente rendszresen hazajár külföldről a gyerekhez és rendszeresen fizeti a 115000 forintot.
2022. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!