Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akik egyedül nevelite...

Anyukák, akik egyedül nevelitek a gyerkőcöt, az apuka fizeti rendesen a gyerektartást, vagy ki kell belőle sajtolni? Amúgy foglalkozik a gyerekkel, tartja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
köszönöm ha válaszolsz
2012. márc. 25. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Barátnőm volt férje mindig csak könyörgések, telefonálások, anyósnak siránkozás után (beszéljen a fiával) kapta meg a pénzt. Egyszer, annyit késett, hogy a számlákkal elmaradt, elege lett a könyörgésből, megkapta az összeget, de elment a bíróságra, és letagadta:) na azóta fizet rendesen, de mindig alá írat vele egy papírt a volt Ura, hogy átvette a gyerektartást:D
2012. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem fizet, és kisajtolni sem lehetne belőle igazából. Én anno megpróbáltam valamit elérni ez ügyben, de képtelenség. Mivel nincs bejelentett munkahelye, nincs vagyona, így a végrehajtás eredménytelen volt, sőt, még meg se előlegezik, mert ismeretlen helyen tartózkodik. Ami annyit jelent, hogy a bejelentett lakcímén nem lakik már nagyon régóta, és se én, se más nem tudja, hogy pontosan hol lakik (mármint a várost se nagyon lehet tudni, hol itt van, hol ott).

Mindegy, már nem is nagyon érdekel.

A gyerekkel addig foglalkozott, amíg azt gondolta, hogy majd én így elfelejtem, hogy miket csinált, és szépen visszafogadom. Amikor rájött, hogy nem így lesz, akkor szépen felszívódott, mert nem strapálta magát tovább fölöslegesen. Igazából nem bánom, a gyerek nem is emlékszik rá, 6 hónaposan találkozott vele utoljára, szóval nem hiányzik neki, és jobb így, nem bolygatja meg.

2012. márc. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Nekem 6 hónap után most adott először. Az tény,hogy 3 honapig nem volt miből,de azelőtt lett volna,csak sajna a gyerekre már nem jutott... A kapcsolatot most úgyahogy tartja,most én is jobban engedem,mert fizetett. HA nem fizet,látni nem akarom... Inkább igy szenvedünk, nem akarok hercehurcát a birósággal,hogy bejelentsem,de ha nem fizet ,akkor be fogom.
2012. márc. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%

Fizetni fizet, de mindig szólni kell neki. Gyerekeket 3-4 hetente látogatja, akkor sem foglalkozik velük, csak ledöglik a kanapéra és tv-zik, alszik vagy a telefonják nyomkodja. Pár óra után hazamegy. Tartásdíjon felül soha semmit nem hoz a gyerekeknek,még egy lázcsillapítót, vagy szülinapi ajándékot se.

Persze a munkahelyén meg a haverjainak azt hazudja, hogy én akadályozom a láthatást, meg, hogy rengeteg mindent ő hoz a gyerekeknek,mert én magamra költöm a pénzt...

Egyszerűbb hazudni,mint beismerni, hogy egy tróger.

2012. márc. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!