Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Jázmin...

Mi a véleményetek a Jázmin névről? Hívnád a gyerekedet így?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 19:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem :(
2010. júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem mert mostanában sajnos egyre gyakrabban ha erre a névre gondolok a kisebbség jut eszembe róla.
2010. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagyon szép:)
2010. júl. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Érdekes név, egy Jázmint ismertem, aranyos, kedves lány. Viszont nem lehet becézni, és hiába virágnév, így olyan merev. Már nem lesz gyerekem, van kettő, és nem biztos, hogy választanám ezt a nevet.
2010. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
Én nagyon szeretem ezt a nevet :) De pl. a kedvenc sorozatomban is mondták, hogy minden második sztriptíztáncost így hívnak... Attól még én imádom ^^
2010. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nagyon tetszik, szép és nőies név. Az Aladdinból Jázmin hercegnő jut eszembe róla. =)^^
2010. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%
En ezt a nevet szeretnem adni, ha lesz lanyom (eddig csak fiam van, szoval lehet, hogy nem tudom majd felhasznalni). De ha megis, ezt fogom adni es ezt joval korabban kitalaltam, minthogy felkapotta valt volna. Kulfoldon elek, tehat Jasmine-nek szeretnem bejegyeztetni, magyar papirjain meg Jazminnak. A Jasmine-t lehet Jazzi-nek, Jaz-nek, Mininek stb-nek becezni. Most neztem a gyakori nevek listajat es fogalmam nem volt, hogy ez ott Magyarorszagon ilyen gyakori nev. En soha senkit nem ismertem ezzel a nevvel.
2010. júl. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem adnám a gyerekemnek,de nincs ezzel a névvel semmi bajom:P
2010. júl. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
szerintem szép lehet hogy adni is fogom a leendő lányomnak persze ha lesz:P
2010. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

Nekem nagyon tetszik, és akár adnám is a lányomnak. Igaz, egyelőre csak kisfiam van, de ha lesz lány, lehet, hogy Jázmin lesz.


A Mini becézés különösen tetszik. :)

2010. júl. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!