Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Jázmin...

Mi a véleményetek a Jázmin névről? Hívnád a gyerekedet így?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 19:32
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Nem a véleményét mondta el ha nem kijelentette hogy neki nem tetszik és hogy ne az legyen hanem amit ő mondd!(de ez úgy látom meg haladja a te értelmi szintedet)

Mondja el a a véleményét azt hogy nem tetszik és kész mit kell túl bonyolítani!Meg neked is ha nem tetszik valami nem kell válaszolni és kész!

Ilyen nagyon okosok kíméljenek meg a jövőben a válaszokkal köszönöm!Csak normális válaszokat várok!

2010. júl. 15. 22:03
 22/25 anonim ***** válasza:
Mostanában minden 3. kislányt így hívnak. Az elmúlt 1 évben a saját ismerettségi körömben 4 gyerek született, ebből kettőt Jázminnak hívtak. Szóval nem nevezném így. Amúgy nem lenne rossz név, csak nem jó az, ha mindenkit úgy hívnak, mint téged. Ilyen nevek még lánynévből: Anna (2/2 a párom rokonságából született kislányoknál), meg a Lili (egy bölcsödés csoportban azt halottam 5 ! van belőlük). Ezeket én nem adnám. Fiúnévből meg a Bence, a Máté és a Marcell ilyenek. Szerintem az a név jó, ami se nem túl gyakori, se nem túl ritka.
2010. júl. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én a Jázmin nevet szerettem volna adni a lányomnak,de a férjemnek nem tetszett,így Ivett lett!

De szerintem szép név a Jázmin!

2010. júl. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy még egy ennyire egyszerű kérdés is elegendő ahhoz, hogy néhányan egymásnak essenek... :(
2010. júl. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A tengerimalacunkat hívták így. :)
2010. júl. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!