Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudtátok megadni egyedűl...

Hogy tudtátok megadni egyedűl mindent a gyereknek apa nélkül? A GYED kb semmire sem elég

Figyelt kérdés
2019. okt. 1. 20:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Az gond, ha anyagilag rászoruló vagy, majd amikor újra dolgozol, jobb lesz a helyzet. Én azután váltam el amikor már visszamentem dolgozni. (Már előtte sem volt jó a kapcsolat, de nem tudtam lépni)

A gyerekednek amúgy sok szeretetre van szüksége és arra, hogy foglalkozz vele. Anyagilag nem igényel még olyan sokat. Jó a használt babaruha másodkézből. Azt eszi kb amit te. Eljátszik bármivel, rámol megy utánad. Te vagy a mindene. Hidd el, csak te éled meg rosszul, ő téged akar és nem dolgokat.

2019. okt. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Majd ha visszamész dolgozni, akkor elég lesz a pénz. Egyébként gyerektartást fizet?
2019. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%
Gyerektartás, egyedülálló családi pótlék, bölcsőde és lehet visszamenni dolgozni, ha nincs szülői segítség.
2019. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Egy fillért nem fizetett még
2019. okt. 1. 21:03
 5/22 anonim ***** válasza:
51%

Nyitókérdésed ihlette kérdésem:


Miért képzelik sokan azt, hogy a gyerekünknek "megadni mindent" az kizárólag pénzen megvehető dolgokat jelent?

Pont hogy azok a fontosak egy szülő-gyerek kapcsolatban, amiket pénzen nem lehet megvenni.

2019. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
74%

"Miért képzelik sokan azt, hogy a gyerekünknek "megadni mindent" az kizárólag pénzen megvehető dolgokat jelent?"


Mert szeretetből nem fog jóllakni a gyerek vagy nem lesz ruhája, hogy ne meztelenül legyen.


Én inkább azt nem értem, hogy hogyan lehet úgy gyereket bevállalni, hogy nincs meg hozzá egy biztos háttér, mert hiába szereted a gyereket ha felőröl, hogy a minimum szintet megteremts a gyereknek, hogy ne keljen nélkülöznie.

2019. okt. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%

#7 adom!

Igenis, egy gyerekhez PÉNZ kell, nem is kevés! Pelenka, ruha, kaja. És akkor még nincs babakocsi, játék, ágya stb...

Sajnálom, de én sem értem, miért kell bizonytalanba szülni...

2019. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
Úgy kell gyereket vállalni, hogy a nő a donor nelkul is képes legyen egymaga eltartani a gyereket?
2019. okt. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Amikor megismertem normális pasiknak tűnt, lakvakiderült higy iszik agresszív és dologtalan . Lese szarja hogy van e mit enni a hyerekne
2019. okt. 1. 22:08
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

"Úgy kell gyereket vállalni, hogy a nő a donor nélkül is képes legyen egymaga eltartani a gyereket?"


A biztos háttérbe bele tartozik az is, hogy egy megalapozott párkapcsolat, tehát ez nem azt jelenti, 1 -2 éve ismerek valakit és bevállalok tőle egy gyereket mert most ez a trendi, hogy húszon pár évesen gyereket vállnak.


Több ismerősöm (lány) van aki főképp azért szeretnének, vagy vállaltak gyereket (az ő szavukból hangzott el így , annyira cukik és már több barátnőmnek is van és én is akarok kisbabát.

Az nem számít, hogy fél vagy 1 éve van kapcsolata és nincs semmi anyagi háttér se. Abba persze már nem megy, hogy tovább gondolkozzunk hogy mi lesz a gyerekkel ha szétválunk mert elmúlik a hirtelen nagy szerelem vagy, hogyan fogok gondoskodni róla, csak az van, hogy kell egy kisbaba, mert annyira cuki és akarok én is.

2019. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!