Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit képzelnek ezek magukról?

Mit képzelnek ezek magukról?

Figyelt kérdés

Most vendégek voltak nálunk, és én elmentem zuhanyozni, mert le akartam feküdni. Utána felvettem a pizsamámat, bejöttem a szobámba, és bezártam az ajtót, mert nem akartam, hogy benyissanak és meglássanak pizsamában. Szóval volt itt 2 12-13 éves kiscsaj és miután bejöttem a szobámba kb 5 perc múlva elkezdtek dörömbölni az ajtómon, hogy menjek ki. Az egyik a szobaajtómon, a másik a teraszajtómon. És közben a nevemet is mondogatták, szóval direkt provokáltak. 10 perc múlva már annyira ideges lettem, hogy felvettem a ruhámat, és kimentem és rájuk ordítottam elég durva hangon, hogy k*rva gyorsan takarodjanak innen, és hogy húzzanak le a lépcsőn, utána nagy ilyedten lementek, de csak így tudtam elérni, hogy letakarodjanak.

Szóval szerintetek mit képzelnek magukról, hogy másnál este fél 11-kor ezt csinálják?


19/F


2010. júl. 15. 22:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

Szia!

Igazad volt, de szebben is megmondhattad volna nekik hogy aludni szeretnél. Szép szóval sokszor több mindent el lehet érni!

2010. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Akkor ha elkergetted őket, miért nem alszol végre. Most már ne fürgyé le! hanem aluggyá!!
2010. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%

:DDDD


Én is kiakadtam volna, de azért ne vedd a szívedre, kisgyerekek, valószínűleg élvezték, hogy bosszantanak, vagy egyszerűen tetszettél nekik :D Szegény :D

2010. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Kisgyerekek még, azt hiszik ez vicces. De máskor inkább az anyjuknak szóljál, ennyire nem kell szerencsétlenekkel üvölteni (még ha jogos is)
2010. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

hozzánk ha vendég jön, végigbámulja a lakásunkat, cipőt elfelejti lehúzni, és benyit mindenhova, tökmindegy mennyi az idő... ez se jobb :)

igazad volt, viszont tényleg mondhattad volna szebben is nekik, még kicsik, légy te az okosabb.

2010. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Itt nem arról volt szó elsősorban, hogy aludni szerettem volna, hanem az zavart igazán, hogy cseszegettek, és arra nagyon betudok pöccenni.
2010. júl. 15. 22:54
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Most már nyugodj meg és próbálj alukálni!
2010. júl. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
Felnőtt, 19 éves vagy és ez a legnagyobb gondod? Gratulálok. Továbbá jó neked, hogy nem szakad a seggedről is a víz és pizsizel ilyen időben is.
2010. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Még a tökömről is szakad a víz, éppen ezért nem bírok aludni.
2010. júl. 15. 23:01
 10/23 A kérdező kommentje:
És ez rövid pizsi :D
2010. júl. 15. 23:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!