Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit képzelnek ezek magukról?

Mit képzelnek ezek magukról?

Figyelt kérdés
Hétfőn kezdődik az érettségi és azt találték ki, hogy kötelező felkötni a hajunkat!!!! Milyen dolog ez??????De komolyan, ha valaki mindig a fülét takargatta vagy a púpos nyakát vagy akármi és amugy nagyon jó képességü gyerek de nem tud koncentrálni mert olyan lelki sérülést okoz ez neki mert azt hiszi mindenki azt nézi és ezért megbukik akkor mivan???!!! Komolyan van ilyen törvény??
2010. máj. 1. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Ha fel vagy rá készülve, hogy egy jeggyel rosszabbat kapj, akkor lázadj, és menj csakazértis leeresztett hajjal. Megbuktatni emiatt nem tudnak, mert a megjelenés azt hiszem, legfeljebb 3 pontot ér.
2010. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

De ráérsz gondolkodni...

Törvény nincs rá. Hogy miért kértek meg rá titeket, nem tudom. De aki érettségi közben ráér azon gondolkodni, hogy mindenki őt nézi és milyen csúnya, az vagy nagyon tudja a tananyagot és 20 perc alatt, csuklóból megírja, vagy fogalma sincs róla és nem tud mit írni. Az átlag viszont a feladatlappal van elfoglalva, nem a szépségével.

2010. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg idiótaság ilyet kérni a diákoktól, de azért nem kell belőle ekkora ügyet csinálni.

Nem hiszem, hogy ezzel lelki sérüléseket okoznak vkinek, vagy emiatt fog vki megbukni...

2010. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Na, látom a hiszti az megy...
2010. máj. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondod, hogy ezzel is foglalkoznak? :O

De gáz! Én tuti nem kötném fel a hajam! Sosem kötöm fel, akkor sem tenném!

2010. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
ezjónagy fasság, deha ezt kérik, én felkötném, mit lázadozzak már minden ellen? énis idiótán nézek ki felkötött hajjal, de ez most őszintén, kit érdekel érettségi közben?
2010. máj. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugye a puskázás miatt van, és nem hiszem, hogy ne bírnátok ki 3 órát felkötött hajjal.Egy csattal megoldod 1 mp alatt.
2010. máj. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
13:44-essel értek egyet. Szerintem a lényeg, hogy lássák a fületeket, nincs-e benne valami kis huncutság. A puskázás, külső segítség a technikával már nem ismer határokat. Gondolom, nem várják el, hogy másreleve úgy menjen be mindenki a suliba, a teremben meg nem oszt-nem szoroz. Ha csak ez a legfőbb gondod az érettségivel, büszke lehetsz magadra. Mások még mindig készülnek.
2010. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha meztelenül kellene végigülnöm az egészet én konkrétan leszarnám... :D Legyen megy a 90% magyarból és kész. xD
2010. máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én még nem hallottam.Mondjuk én még messze vagyok az érettségitől.

Ahogy olvastam a kérdést én is arra gondoltam,hogy talán azért kell felkötni a hajat,hogy nehogy puskázzatok.A mai világban sokan puskáznak úgy,hogy telóra felmondják amit kell és lehallgatják a fülessel.

Bár tavaly tesóméknak úy volt az érettségi,hogy reggel amikor mentek be a terembe mindent ki kellett tenni a tanári asztalra.Csak 2 tollat és egy vonalzót vihettek magukkal a diákok,még telefont sem.

15/L

2010. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!