Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezek mit képzelnek magukról?

Ezek mit képzelnek magukról?

Figyelt kérdés

Tegnap épp a kert kérdések között nézelődtem és rábukkantam erre a kérdésre: http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__kert__1186988-kell-e-e..

Olvastam a válaszokat és meghökkentem, hogy miket írtak/írnak... Felháborítónak tartom, hogy mérgeket ajánlanak a macskák elűzéséhez. Hiába próbáltam elmagyarázni nekik, hogy egy állat élete többet ér egy ember kényelmességénél, senkit sem érdekel. Gondoltam kiírom ezt az esetet nektek, hátha többen hatunk rájuk.

Én vagyok a 14:38-as a válaszolók között. Olvassátok el a kérdést és a válaszait is, és írjátok meg a véleményeteket!


2010. szept. 24. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
nyomogasd a feljelentőgombot, ha olyan van, ami a szabályzatba ütközik
2010. szept. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is gyakran gondolok arra, hogy nem jön haza a kicsim... nem vagyunk különösebben rossz viszonyban a szomszédokkal, de éppen puszipajtások se vagyunk. Ha viszont hozzányúlnának a macskámhoz, biztos, hogy zaklatnám őket. Még belegondolni is fáj, mit éreznék, ha bántanák a Fannit. Szrencsére elég nagy telkünk van, az egyik szomszédnál pedig szabadon van két kutya is. Hihetetlennek tartom, hogy a macska bemerészkedik egy idegen házba - hálóba!!! :D Ráadásul nagy kupac kakát hagy maga után...

Az pedig, aki fagyállós szendvicset készít a cicáknak, egy vadállat, nem is ember.

2010. szept. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annak idején az én Cicóm macska sörétes darabokkal a fenekével jött haza.Nem vérzett, de éreztem a sörét darabokat a bőre alatt.Aztán egyszer nem ment haza.A macskám okos volt, de sajnos kandúr, mire össze szedtem volna annak idején az ivartalanításra a pénzt, megölték.PEdig oroszkék színe volt, szóval nem átlagos kinti macska.Még bolhaírtó nyakörve is volt.:S
2010. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!