Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apakomplexusom lenne? Vagy...

Apakomplexusom lenne? Vagy csak tini vagyok? 17/l

Figyelt kérdés

Osztalytarsam nemreg azt mondta nekem, hogy lehet, apakomplexusom van. Ez elgondolkodtatott.

Meg sosem volt baratom, sosem voltam szerelmes. Csak elkepzelni tudom, milyen az. De ha elkepzelem, hogy milyen par illene hozzam, akkor mindig egy idosebb ferfire gondolok.

A velem egyidos fiuk is aranyosak, kulsore tetszenek is, de megsem olyan. Olyan gyerekeknek hatnak, hiszen meg en is gyerek vagyok.

Talan egyfajta tamaszkent tekintek az idosebb ferfiakra. Ha egy ferfinek van tapasztalata, az megnyugtato. Hogy lehet ra szamitani, tud segiteni. Es hogy mar valoszinuleg tudja mit akar kezdeni az eletevel, hogy akar elni. Biztonsagosabban lehet tervezni.

Tanarok kozul is vannak akik bejonnek, illetve a magasabb pozicioban levo emberek.

A 40-40+-os korosztalyban tetszenek kinezetre zommel a ferfiak(termeszetes ha valaki 40 felett van, az nem egyenlo azzal, hogy tetszik, sot).

Apammal nemreg elegge megromlott a kapcsolatunk, bar sosem volt felhotlen. Nem mondom, hogy utalom vagy hogy nem szeretem, de nem is tudom. Ugy fogalmaznek, hogy nem akarom szeretni.

Mit gondoltok, ez apakomplexus lehet?


2019. okt. 13. 23:24
1 2
 1/15 anonim válasza:
71%
Nem biztos. Én is hasonlóan éreztem, tini koromtól kezdve. Ugyanígy voltam, hogy jobban érdekelt az egyik tanárom, mint bármelyik helyes, fiatal srác. Én amúgy sosem agyaltam azon, hogy apakomplexusom van vagy sem, egyszerűen elfogadtam, hogy nem keresgélek a saját korosztályomból. Úgy vélem, teljesen mindegy, hogyan címkézik fel, az számít, hogy te kihez vonzódsz, kinek a társaságát kívánod.
2019. okt. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Nem.


Csak érettebb vagy mint a korodbéli csajok.

Semmi gond nincs veled, sőt!

2019. okt. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%

Olvassunk már mielőtt dobálózunk a szavakkal...


[link]

2019. okt. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Elolvastam az utolso cikket es elegge raismertem magamra annal a resznel, hogy gorcsosen meg akarok felelni valakinek, es, hogy apamnak sehogy sem lehetett/sehogy sem tudtam.

De igazatok lehet, nem kellene bekategorizalnom magam. Lesz ami lesz:D

2019. okt. 13. 23:55
 5/15 anonim ***** válasza:
16%

Ez nem apakomplexus.

Egyszeruen mas izlesed van

2019. okt. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
56%

A fiúk és a lányok nagyon másképp érnek, egy 17 éves srác bőven nincs azon az értelmi/érzelmi szinten mint egy 17 éves lány, lehet ezért nem jönnek be a korodbeliek.

Plusz a nők természete hogy apát keressenek a gyerekeiknek (akkor is ha nem akarnak gyereket, egyszerűen ez van) és ezért mennek egy biztos támasz megtalálására.


De ha lesz párkapcsolatod és a párodra inkább tekintesz apádként mint élettarsadként, na akkor gondolkozz el ezen megint:D

2019. okt. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%

Hiába vagy gyerek , de nem volt gyerek korod , mint a mai fiataloknak sem.

Nem tudjátok mi az, mi az hogy játszani , hülyéskedni, megkergetni, egyszerűen nem tudtatok gyerekek lenni.

Ez hiányzik a mai fiataloknak, mert nem tudnak beszélgetni , hülyéskedni , viccelődni egymással, csak a net marad és a telefon nyomkodás.

Mert mint irod olyan kicsik, gyerekesek mind.

Ezért persze tudat alatt hiányzik valaki akire számíthatnál, akivel megoszthatnád a gyerekes titkaidat.

Erre még ha nem is szeretné senki elismerni de a legjobb egy komolyabb férfi .

Amikor azt se tudja egy fiatal ember hogy hogyan kell udvarolni egy lánynak, a lány meg nem tudja hogy milyen egy férfi.

Én rosszul vagyok olyankor amikor olyat olvasok, többek közt ezen az oldalon is hogy , jó nő a szomszédom és hogyan tudnám megdugni. Ennyi szorult beléjük a nagy tanulással, az élettel.

Lehet ezt akárminek nevezni, még apakomplexusnak is , de a gyerekkor hiányzik minden gyereknek, fiatalnak.

2019. okt. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Nem,ez más. Szeretnél apáddal jó viszonyban lenni, de ez a köztetek levő feszültség miatt nem valósul meg, ezért kivetíted a vágyaidat az apáddal egykorú férfiakra.
2019. okt. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
13%

Kinövöd. 15-17 évesen énis ilyen voltam, sőt én össze is jöttem idősebb pasikkal, az egyiknél én 15 voltam, ő 30, a másiknál én 17, ő 38. Most 25 vagyok, a férjem fél évvel idősebb csak, és van egy szép gyerekünk.


Ez szimplán csak természetes kíváncsiság, ezután majd jönnek a nők, stb. Én támogatom, hogy ne szabj gátat a vágyaidnak, próbáld ki amire vágysz, legalább mire megtalálod az igazit, nem 2 gyerek meg 10 év házasság után döbbensz rá, hogy basszus én erre és erre vágyom, és ki se próbáltam mielőtt meghalok.

2019. okt. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%

9-es, amit írsz, az érdekes helyzet, és lenne egy kérdésem. Szüleid ehhez mit szóltak? Mármint a 15-30-as felálláshoz, azért ezt én szülőként nehezen tudnám elfogadni. Bizonyára baromira korlátolt ember vagyok ez nyilvánvalóan azért van... Úgy gondolom egyébként 30-as évek közepéig, az hogy egy férfi megnézi a tini lányokat is, (hát küzdenek ellene sokan, önmagukkal küzdenek), de igazából sűrűn előfordul, írom ezt úgy, hogy 32 éves vagyok, viszont szülőként megélni azt, hogy a 15 éves lányod egy 30 éves pasival van, az idegbaj szétenne... Tök mindegy milyen a srác. Az én lányom suliba jár, előtte a nagy kérdés hova tovább, mi legyen, mi szeretne lenni, közben egy olyan emberrel van, aki már a munka világában van, azaz nagyon nem ugyanazon az úton járnak, egy pozitívum lehet ebben, hogy valszeg már nyugisabb, hülyeségbe nem keveredik a lányom kis idióták társasága miatt. No de belegondolni is rossz, hogy míg a lányom (nincs gyermekem egyébként, szóval ez lehet csak felerősödne ha lenne, de az is lehet, hogy átértékelődne) szexuálisan még éretlen (ha szűz, ha nem, az!) addig egy 30-as pasi szexuálisan érett, abban sem járnak egy úton, nem tartanak ugyanott. Mondom, az ideg szétvetne! Akkor is, ha egyébként egy jól szituált férfiról volna szó, aki munkakörét, pozícióját illetőleg átlagon felüli helyen van stb. tehát ilyen nem tudna játszani, ha az én lányomról van szó, nem győzne meg ezzel, hogy na itt jó helyen van a lányom, inkább legyen egy hülyegyerekkel, akár csalódjon benne, hogy éljen és tapasztaljon, hogy vannak vonzó ámbár sz-r emberek. Minden nap feltenném a kérdést magamban, hogy ez a faszi mit keres itt, mit akar a lányomtól? Részt venni benne úgy, hogy én vagyok az a "faszi", úgy meg rettegnék a szülőktől, hogy mit gondolnak rólam és erről az egész helyzetről, eléjük nem mernék állni. Ha belegondolok, 32 évesen akár egy 35-40 éves pasi elé állnék, hogy Tiszteletem (apósjelölt)... irtó kellemetlen helyzetnek tartanám, a legkisebb mértékű negatív megnyilvánulás láttán vagy hallatán helyben elsüllyednék szégyenemben. Volt osztálytársam lánya 15 éves, szerintem helyben elásna hacsak úgy nézek rá. Szóval a másik kérdés az, hogy a pasid hogy élte ezt meg?


Kérdésre válaszolva, sok tini lány van így ezzel, hogy normális vagy sem, azt nem tudom, de hogy nem generációs probléma, azt merem állítani s ebben vitába szállnék a 7-es válaszolóval, bár amit állít önmagában a mai tizenévesekről az igen, jellemző dolog, csak éppen köze nincs ehhez, az, hogy nincs valódi kontakt ma a tinik között, az még nem szól bele ki felé érzel plátói szerelmet, egy srác felé az osztályból/suliból vagy egy tanár felé... :D mert így voltak ezzel régen is, ha anyukákat megkérdezed, tini lányoknak mindig tetszettek az idősebb pasik. Sőt, nekem is mindig tetszettek az idősebb lányok, majd idősebb nők, most meg a korosztályom egy részétől is kiborulok, azon része, aki már asszonyos, asszonyosodik. Ne már! 30-as éveidben vagy, még lazán megteheted, hogy fiatalos légy öltözködésben, sőt akár életvitelben is. Ez az újkor otthonkája és fejkendője egyébként, régen a nők 50 évesen fejükre tették a kendőt, most a nők egy része 30 évesen már asszonynak néz ki.

2019. okt. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!