Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Baj lenne 14-16...

Szülők! Baj lenne 14-16 évesen bulizni egy kicsit?

Figyelt kérdés

Természetesen a bulizás alatt nem azt értem, hogy össze vissza pasizol, piálsz, drogozol, meg ilyenek. Csak ismerkedsz, beszélgetsz, táncolsz egy kicsit. És persze, azért lenne melletted egy felnőtt is, aki figyelne rád.


Igazából nem tudom mi értelme a bulinak, de azért unokahúgommal elszeretnénk menni megnézni, hogy mégis mit szeretnek benne ennyire az emberek. :D


Rólunk annyit, hogy én 16 éves vagyok, únokahúgom meg mégcsak 14.



2018. júl. 4. 05:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és még velünk jönne az unokabátyánk, aki 20 éves és a nagybátyám, aki 26 éves.
2018. júl. 4. 05:04
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Velük elengednélek, de max éjfél- 1 óráig
2018. júl. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Téged még esetleg, ha komoly, felelősségteljes lány vagy, és nem ragaszkodnék felnőtt kísérőhöz, elég ha olyan barátokkal mész akiket ismerek, és mondjuk 2 óránként megcsörgetsz, és a megbeszélt időpontra(2-3 óra) otthon vagy.


14 évest meg biztos nem engednék el ha a fejére áll akkor sem.

2018. júl. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Te mehetnél, az unokahugi nem, kislányoknak nincs helye dizsiben -de lehet, még téged sem engednek be, ha olyan a hely :)
2018. júl. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Hollandiában van kifejezetten tiniknek rendezett buli. Középiskolásoknak szervezik, tehát 12-16 eveseknek, ennél fiatalabb vagy idősebb be sem léphet. A buli mindig olyan helyen van, ahol étterem is van, itt a szülőknek szerveznek arra az estére vacsorát. Általában 19 órától hajnal 1-2ig tart. A buliban nincs alkohol, nagyon figyelnek a gyerekekre. Ilyenre simán elengedem a saját lányomat, semmi veszélye nincs. Olyan helyre viszont, ahova idősebbek is mennek, nem engedném
2018. júl. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem fogyasztanánk alkoholt. Én ha akarnék se tudnék, mert már a szagától rosszul vagyok. Unokahúgom meg tudom, hogy nem inna.

Az a baj, hogy tudom, hogy még elég fiatalka ehhez az egészhez, viszont a szülei már elengedték és hiába próbálom lebeszélni őt erről, ő jönni akar. Szóval marad az, hogy jön és figyelünk rá.

2018. júl. 4. 07:14
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

normálisabb helyre be se engednek 16 év alattit

ők vigyáznának rátok, szóval velük biztosan, azért megint más mint egy haveri társaság

2018. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha már elengedték, mindegy.

Kimondottan discoba nem engedném el a 14 éves lányom, az biztos. 16 éves mehetne, ha megbízható, felelősségtudatos lányróp van szó,de azért nem úgy, ahogy akar.

2018. júl. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%

Tökmindegy, én a felnöttek helyében megmondanám, hogy téged viszlek, de a kislány marad a s.ggén.


Még érted is necces feleslösséget vállalni, de egy 14 éves még GYEREK, hiába vergödik.


Ha pedig a szülök nem értik meg, akkor nem megyünk sehová és pont.

2018. júl. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Én elengedném a 14 évest is hisz ott lenne a báttya is meg a nagybáttya is.
2018. júl. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!