Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha anyám tombol...

Mit csináljak ha anyám tombol mert van egy 3/3-as tárgyam?

Figyelt kérdés
Ma kaptam hozzájuk egy levelet, hogy van egy tárgyam amit 3. alkalommal vettem fel. Eddig csak ez a tárgyak nem sikerült 1. Alkalommal és nem is épül rá semmi de már anyám ordított a telefonban, hogy közmunkás leszek meg minek fizetik a kolit meg a kajámat.

2019. okt. 14. 14:42
 1/10 Savlekotő ***** válasza:
89%
Csak nekem evidens h nem bontom fel a felnőtt gyerekem levelit.
2019. okt. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom, a magyar nyelv lenne az, mert eléggé nyűvöd.
2019. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 qkker1 ***** válasza:
62%
Ügynök lettél, azért az gáz!
2019. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Igaza van az elsőnek. Miért bontja ki a leveleid?

Ettől eltekintve valóban illett volna szólnod nekik, ha ők fizetik a tanulmányaid. Nem látják át a rendszert, megèrtem, de akkor is beszélni kéne velük, ha gondjaid akadtak.

2019. okt. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Nincs is már olyan, hogy 3/3
2019. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Tedd magadat túl rajta.

Telihold van, változókorban lehet, felidegesítette a főnöke, ezt a stílust hozta a saját családjából stb.

Nem tudsz vele mit csinálni, csak annyit tehetsz, hogy nem engeded, hogy elrontsa a napodat ez a telefon.

2019. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
jajj nekem mennyi 3/3-as tárgyam volt annó, aztán be se fejeztem a mesterképzést, már felvettek vezető pozícióba.. nem jelent semmit
2019. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerelj fel saját leveles ládát saját neveddel, sajat kulcsoddal. Máris nincs gond, hogy ki jut a leveledhez.
2019. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Jajj istenem! Kérdező, igazi rabszolgahajcsár szüleid lehetnek. Ha mindennel szépen haladsz ès csak ezzel van gubanc, miért ne lehetne lazábban kezelni? Gondolom nem egy nagyon fontos valami, ha semmi sem épül rá. Olyan sz@rokat tudnak egyesek véresen komolyan venni! Ha már dolgozol majd, kit fog érdekelni, hogy volt egy ilyen tárgyad is? Harmadjára fogod végig ülni, és mivel elég jó tanuló lehetsz, (az alapján hogy minden más oké) csak ragad egy kettesre elég kosz.
2019. okt. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Gondolom a szüleid nem jártak egyetemre. Az enyémek is ezt csinálták, mindig jobban tudták, hogy mikor menjek vizsgázni miből, mint én.
2019. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!