Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartod magad jóindula...

Mennyire tartod magad jóindulatúnak? Akár a családtagjaiddal, akár idegenekkel szemben.

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a csaltdágjaimmal meg a barátaimmal szerintem eléggé rendbe vagyunk de ha egy ismeretlen szól be valami dúrvát akkor van hogy nekimegyek akár időssebb fiúknak is ilyen sajna volt több is xD de van hogy direkt belegázolok valaki lelkébe bevalomm baromira szemét vagyok ez van :D

15/L

2010. júl. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elég kevéssé, és nem is akarok nagyon az lenni. Család, barátok meg akikre felnézek, az más tészta.
2010. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem a családom, bármit megadnák nekik. Sajnos azonban sokszor azon veszem észre magam, hogy egyes dolgokat nem szívesen kölcsönzök nekik, pedig okom nincs rá. Olyankor aztán belegondolok, hogy mimindent köszönhetek nekik és elmúlik a hezitálásom.

Az idegenekkel szemben változó. Ha barátságosan viselkedik, akkor én is jóindulatú vagyok vele szembe, ha azonban nagyképűsködik akkor nem tudok vele kedves lenni.

2010. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően jóindulatúnak tartom magam, de sajnos a butaságot rosszul viselem. Illetve azt, amikor valaki még makacs is hozzá. Nem az a baj ha nem tud valaki valamit, hanem az, ha a saját hülyeségét terjeszti és nem látja be a tévedését. De igyekszem kíméletesen a tudomására hozni az illetőnek, hogy nem pont úgy van, ahogy ő elképzeli, de ha elkezd bunkózni, akkor elszáll az agyam nekem is. :-(
2010. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

abszolút nem vagyok jó indulatú:D

olyan vagyok mint Yagami Light:D

már próbáltam változtatni magamon...eddig nem sok sikerrel.

2010. júl. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
én inkább rosszindulatú vagyok, persze barátaimat soha nem bántanám meg
2010. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az igaz barátokért mindent, a többiek le vannak szarva
2010. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hááát, nagyon kedvfüggő. Nagyobb százalékban az vagyok, idegenekkel is addig, amíg nem akarnak lóvét kicsalni tőlem.

Rengetegszer segítettem, kiszakadt egy nőnek múltkor a szatyra a mozgólépcsőn, ma elkaptam egy lányt a villamoson, mert dőlt el, így jó vagyok. :D

20/L

2010. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az évek múlásával csökkentő tendenciát mutatva.
2010. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, én az évek múltával inkább azt tapasztalom magamon, hogy sokkal megértőbb vagyok. Néha nem is tudom eldönteni, hogy puhányabb lettem vagy csak a kor hozza magával?
2010. júl. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!