Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsosorban cserediakokhoz...

Elsosorban cserediakokhoz szol a kerdesem. Szerintetek ez eleg ok a fogadocsalad lecserelesehez?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olaszorszàgban vagyok cserediak, illetve a gèpemen nincsenek èkezetes betuk, szoval megprobalom igy leirni.

Eloszor is. Van egy nagyon szereto, igazan kedves fogado csaladom, mindenben igyekeznek segiteni, tenyleg!

DE

Egy iszonyatosan kicsi varosban elek, a semmi kellos kozepen, ahol a fiatalok nagyon komolyan veszik a tanulast.... Na most, ez egy cserediak szempontjabol annyira nem jo, ugyanis nincs olyan, hogy suli utàn elmegyek valahova a barataimmal, mert mindenki megy haza tanulni...

DE

Van egy halom cserediak baratom, a baj, hogy mindenki 2 orara lakik tolem, szoval eselytelen veluk talalkoznom, de nagyon hianyoznak es borzalmasan egyedul erzem magam... Milanoban laknak, es mindig egyutt vannak, kuldik a kepeket, chaten beszelunk ugyanugy, de ez megsem az igazi...

Sokat gondolkodtam, hogy hogy oldhatnam meg, es a csaladcsere jutott az eszembe, mert ugy gondolom, hogy ha egy evig egyedul erzem magam (attol fuggetlenul hogy egy masik orszagban elek, ettol meg nem lesz more fun) annak semmi ertelme, hiaba lett kifizetve az egesz program.

Szeretem a fogado csaladom, de nagy szuksegem lenne arra, hogy elmehessek a sracokkal valahova estenkent, vagy egyaltalan olyan eletet tudjak elni, ami egy cserediak elkepzelesenek megfelel. Mert ez, hogy mar 2 hete depresszio van az egyedullet miatt, nem tul jo.

Kerlek, segitsetek merlegelni a helyzetet.


U.I. nagyon aranyos a csalad es az osztalytarsaim is!!



2019. okt. 20. 16:24
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nincsen èkezet, csak az olasz nyelvben az "è" a lètige, szoval behelyettesitettem az è helyère...
2019. okt. 20. 17:31
 22/32 A kérdező kommentje:

Igen, mindenkepp beszelek a csaladdal.

Koszonom

2019. okt. 20. 17:32
 23/32 anonim ***** válasza:
73%

17-es


Én is ezt mondtam neki, de már csak itthon mesélte el a "rémtörténeteket".

Egyébként mesélte, hogy csetelgetett a többiekkel, s -különböző okok miatt- többnyire egyikkel sem cserélt volna.

2019. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
80%
Azért nagyon gondold meg! Mi van, ha a városban nem ilyen családhoz kerülsz? Mi van, ha depressziós az anyuka, és őt kell vigasztalgatnod, vagy rád mászik a nagyfiú vagy az apuka, vagy egyszerűen büdösek, stb... Szerintem a nyugodt háttér mindennél fontosabb. Havi egyszeri buli biztos belefér anyagilag, és legalább olyan helyen vagy, ahol szeretnek.
2019. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
77%
24-es, nem tányért tör össze, hogy ne lehessen helyrehozni. Ha alkalmatlan családhoz kerül, ami azért nem valószínű, ezeket a családokat szűrik, akkor szól, és már teszik is át egy megfelelőhöz! Ti szándékosan akarjátok, hogy rosszul érezze magát a kérdező?
2019. okt. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
69%
Váltanék.Aztán ha a következő még rosszabb lenne,megint váltanék.
2019. okt. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
82%

Van egy tok jo csaladod

Beszelg meg veluk h nem lehetne e esetleg kirandulni egyszer egyszer egyutt hetvegen

Vagy rangasd el a osztalytatsaidat ide oda hetvegen

Mondjuk elsore egy mozi vagy kozos filmezes

Siman meg lehet oldani minden csak kommunikalni kell.

Nem feltetlen kell masik helyre menni. Hanem a lehetosegeket kell meglatni ott ahol vagy. Pl bringazz el valahova fedezd fel a kornyeket fotozz ... Baratkozz idos emberekkel es ird le a meseiket, fozz valami finom magyar etelt nekik

Ezer lehetoseged van ....

2019. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
37%
Főzzön magyar ételt meg biciklizzen a prérin Milánó helyett? Ti komolyan ezt választanátok? Mért akarjátok mindenáron lebeszélni arról, ami neki jó lenne?
2019. okt. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
68%
28, ő választotta. Aki volt cserén, tudja, hogy nem úgy megy, hogy kiviszik és ott tudja meg, hova kerül. Tudja a várost, az iskolát. És egy középiskolásról beszélünk. Tanuljon, ne mászkáljon este. Vajon miért nem a szüleivel beszéli meg, miért itt írja ki?
2019. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

#29 Ott a pont, ennyi.


Mellesleg senki nem azt akarja hogy neki rossz legyen, csak felvázolták a lehetőségeket ami esetleg neki nem jutott eszébe eddig, hogy hogyan teheti jobbá a helyzetét.

2019. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!