Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti hogy osztoztok...

Srácok ti hogy osztoztok (anyagiak) a párotokkal ha elmentek nyaralni? (CSAK FIÚK VÁLASZÁT VÁROM! )

Figyelt kérdés

Egy lányismerősöm kilépett egy 9hónapos kapcsolatból( a saját és a srác bevallása szerint)azért mert a fiú ment nyaralni és a lányt nem tudta fizetni ezért a lány gyorsan összejött egy idősebb pasival aki már vitte is magával Siófokra.

Nekem van egy 2 hónapos kapcsolatom és nálunk is hasonló a szitu én dolgozok b.nőm még tanul és...maradjunk annyiba hogy alsó közép réteg beli.Szóval neki nem nagyon futja.Én a havi 110-ből szintén nem tudom neki fizetni (vagyis ha hosszú ideje együtt lennénk akkor számítva a dologra kigazdálkodom de ugye 2 hónap alatt ez nem megy)

És a mai lányokat ismerve nem lenne meglapő ha engem is elhagyna és ő is összejönne egy 40évessel aki elviszi nyaralni.(hiszen mint tudjuk a lányoknak a belső értékek a fontosak és le,sz.arják a pénzt)

Ő még nem tudja hogy megyek mert őszre volt tervezve de szabi ügyileg így jött össze a dolog.

-Szóval hogy vezessem fel neki hogy az ő részét én nem tudom állni?

Ti(fiúk)ezt hogy szoktátok megoldani?Nem az lenne a normális hogy minimum a szállás díját kifizeti a lány?(kaja cigi pija stb. annyira nem gáz azt fizetheti a fiú is)

Szóval angyjából ez nálatok hogy néz ki?Elmentek nyaralni és mi az amit ti fizettek és mi az amit a lány?

Kort és időt(mióta jártok) is írjatok légyszíves.Mert ugye ha már több éve ygütt vagytok az nem ugyanaz mint egy pár hónapos max egy éves kapcsolat.

ÉS MEGKÉRNÉM, SZÉPEN A HÖLGYEKET HOGY ŐK ERRE A KÉRDÉSRE NE ÍRJANAK VÁLASZT HOSZEN ŐK ÁLTALÁBAN MINDÍG KISZINEZIK A DOLGOKAT NEM AZT ÍRJÁK AMIT GONDOLNAK ÉS A VÉGÉN MÉG ODA LYUKADNÁNK KI HOGY ŐK FIZETIK A PASIJUKNAK A NYARALÁST MEG KÜLÖNBEN IS ŐK TARTJÁK EL A PSAIJUKAT.SZÓVAL TÉNYLEG SZÉPEN KÉREM HOGY NŐK NE!!!!!!!!


2010. júl. 16. 20:44
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:

És ha felesbe akarjátok fizetni akkor hogy álltok a lány elé?Megmondjátok nyíltan hogy nézd szívem nyáron mennui kéne nyaralni és gyűjtsd a pénzt hogy te is jönni tudj?Vagy mi?

Bár mondjuk szerintem ha így odaállna valaki egy lány elé az azonnal elhagyná a srácot.

Miért természetes a nőknél hogy mindent(nem csak az apróságokat)a férfi fizessen?Miért várják el a nők hogy több100ezreket költsenek rájuk a pasik?

2010. júl. 16. 20:47
 2/56 thegodswhip ***** válasza:
82%
Fele-fele, vagy egyikünk a szállást, másikunk a kaját. Ha van akkora genny a csaj, hogy ingyé akar nyaralni, és ha ez nem lehetséges, akkor inkább elhagy, nos... Én úgy gondolom, hogy jól teszi, takarodjon a búsp*csába :)
2010. júl. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
71%

Szia! Lány vagyok, de nem baj válaszolok. Én tanulok. A párom dolgozik. Nem megyünk nyaralni (1. mert amúgy se szoktunk, 2. nincs rá keret - vagyis neki lenne, de nem akarom hogy élősködjek rajta). Az lesz, hogy egy napra lemegyünk valami vízpartra, meg valami szép kis városba. Ritkán találkozunk, mert minden hétköznap dolgozik, és én egy kicsit messzebb vagyok tőle, de néha hétvégére lejön. Nekem nem kell, hogy nyaralni vigye a seggem, 19 éves vagyok és egyszer voltam nyaralni, tehát nem igénylem.

Inkább tényleg egy napra lemegyünk valahova :)

2010. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
81%

mi mindent összedobunk, problémázás nélkül, vita nélkül... akinek épp több van, vagy akinél van, az fizet... ilyeneken sose vesztünk össze, és fel sem merült, hogy probléma legyen, másfél év alatt... de már az első együtt élt hónap után sem.


ez baromság, hogy mindenki a pénzre hajt, nálunk a férfi fizeti az éttermet és a bulit, a nő otthont teremt (élelmiszert és tisztítószert ő vesz, ő főz)


azért Siófokért ejteni valakit... LOL legalább a Maldív-szigetekre vinné, érted, Siófokra lebiciklizem ha kell, az nem nagy kunszt oda lejutni, jah ha valaki luxusszállodában szeretne megszállni Magyarországon, nyilván annál némely külföldi nyaralás is olcsóbb.


VÁLASZ: egy pár úgy nyaraljon együtt, hogy előre megtervezik és az anyagi részét is!!! Így a lány lemehet 1-2 napra, és a kapcsolat komolyságától függ, hogy ki mit fizet. Persze háromezer forintos zimmer feri árak mellett a férfi is állhat egy éjszakát. de akkor a nő vegye a lángost és a sört :-)

2010. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
76%

Mond meg a lánynak, h szeretnél menni nyaralni és ha ő is menni akar akkor a szállásra kérjen a szüleitől. Vagy még nyári munkát sem késő vállalnia.

Mi nők is értelmes lények vagyunk értünk a szóból akkor is ha ti férfiak ezt nem veszitek észre.

Ő is meg fogja érteni ha elmondod neki, h havi 110 ezerből nem futja kettőtök nyaralásásra.

Ha pedig ezért elhagy egy 40 éves fasziért aki elviszi siófokra akkor nem sokat vesztettél.

2010. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
75%
Én is lány vagyok, de amikor felmerült a nyaralás ötlete, eszembe se jutott, hogy ő fizesse a részemet. Azért nem minden csaj ilyen görény.
2010. júl. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
85%
Igen szerintem is egy normális kapcsolatban nem engedi a másik hogy kifizessék helyette, én legalábbis biztos erősködnék hogy én fizetem a felét
2010. júl. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

De ez hogy néz ki nálatok?(utolsó)Szóval megpedzem hogy de jó lnne mondjuk jövő nyáron elmenni nyaralni.a klány persze mondja hogy igen jó lenne.

De ilyenkor a nők egyből arra gondolnak hogy jajj de jó elvisz a pasim nyaralni.Szóval az meg sem fordul a fejükbe hogy nekik is állni kéne valamit.És akkor ezután milyen cink már az hogy mondom neki hogy jó szívem kezd el gyűjteni a pénzt hogy neked is legyen.

Mert ahogy én nézem a mostani lányokat ők kb.ilyen nyaralásra gondolnak h:

-Fizti a szállásomat

-Fizeti a kajámat(normál reggeli uzsonna + estéként étterem)

-Fizeti a bulikat

-Fizeti a piámat(alkohol üdítők)

-Fizet minden apró kis szórakozást(csocsó biliárd netán quad hajókázás)

Legalább is én ezt veszem észre hogy ezt a nők elvárják.

És nagyon nem tudom hogy ezt hogy kell megmondani egy lánynak hogy ő is fisennen valamit és ne hagyjon el azért amiért nem költök rá 100ezret a nyaraláson.

2010. júl. 16. 21:08
 9/56 anonim ***** válasza:
87%

Én lány vagyok,de azért válaszolok:D

Szerintem alap,hogy a lány az ő részét is fizeti.Nem kell általánosítani.Igen,vannak ilyan pi*ák,ez van.De akkor a csaj olyan is volt a kapcsolatba szerintem...

2010. júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
Na és ezért nem akartam azt hogy nők is válaszoljanak.Gondoltam hogy ez lesz ezért is írtam le a kérdésbe.Mert ugye most mindegyik azt írja hogy erősköden hogy fizethesse a felét.De azért mi fiúk tudjuk hogy ez a valóságban messze nem így van.Sőt......
2010. júl. 16. 21:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!