Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt maradnátok a párotokkal...

Együtt maradnátok a párotokkal, ha kiderülne, hogy beteg?

Figyelt kérdés
Ismerős pár. 2 éve vannak együtt. Sokat civakodnak. A nőről kiderült,hogy SM-ben szenved,a párja elhagyta,bár csak szerintem ezért. A csaj nem sejti,vagy legalábbis nem mondja ki hangosan. Meg lehet vetni ezért a fickót? Végülis nem esküdött neki sírig tartó hűséget,de azért mégis durva.
2011. szept. 2. 09:25
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
34%

Én is elhagytam volna, tudom h nagyon nagy önzőség, de a franc akar leélni egy olyan emberrel egy fél életet, aki előbb-utóbb tolószékbe kerül, és pelenkázni kell, amikor meg meghal, 40-50 évesen rájövök, hogy hú, nagyon emberséges dolgot tettem, de itt maradtam tök egyedül, gyak. elcsesztem erre az életem. Valszeg gyerek nincs, ha meg van, az is örökölheti.

Nem túl szép kilátások. El lehet ítélni, de én is ott hagynám.

2011. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
86%
Én együtt maradnák a párommal. Számomra ő a legfontosabb és nem hagynám el soha, főleg mikor a legnagyobb szüksége van valakire, aki mellette áll.
2011. szept. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
97%
Én ha nagyon szeretném a párom ilyen esetben nem hagynám ott, az megint más téma ha össze vesznénk más dolgokon és nem jönnénk ki jól egymással, de csak a betegség miatt nem hinném hogy képes lennék ott hagyni.
2011. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
76%
09:28 fogalmad sincs mi az hogy Szeretni....
2011. szept. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
33%
De igen van fogalmam róla de arról is h az 1-2 év után elmúlik...
2011. szept. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
74%
ebből a hozzászólásodból is látszik, hogy nincs.. :)nem múlik el... de majd talán rájössz egyszer. :)
2011. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
88%

Alapból nem hagynám el, de az, hogy sokat civakodtak eléggé azt mutatja, hogy azelőtt se volt túl jó a kapcsolatuk.

Igen, így én is elhagynám.

2011. szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
82%

Ha nálad ez 1-2 év után elmúlik, akkor nem az "igazival" vagy együtt. A szerelem elmúlhat, de helyére egy sokkal mélyebb és bensőségesebb szeretet kerül. Ha szeretsz valakit, az nem azt jelenti, hogy csak akkor vagy vele, ha minden szép és jó.


Nem kívánom senkinek sem, hogy ilyet kelljen átélnie és én sem szeretném, de aki igazán szereti a párját, az egy ilyen nehéz helyzetben is mellette áll és megpróbálnak a jó dolgokra összpontosítani.

2011. szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
92%
Van olyan ismerősöm, aki szintén SM-ben szenved. 25 éves a srác, tavaly volt az esküvőjük, idén született egy kislányuk. Őt tényleg szereti a párja!
2011. szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
97%
Nem hagynám ott, mert szeretem. De belegondolni is rossz ebbe.
2011. szept. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!