Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Musztafa névről?

Mit gondoltok a Musztafa névről?

Figyelt kérdés
Én így szeretném hívni a gyereket, mióta a Szulejmán sorozatban hallottam ezt a nevet, és megtetszett. De a férjemnek nem tetszik, és ő semmikép nem engedi, még második névnek sem. Azt mondja ez itt magyarországon nagyon szokatlan lenne, piszkálnák érte, stb. Ti mit gondoltok a Musztafa névről?
2019. okt. 23. 17:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass férjedre, a gyereked erdekeben ;)
2019. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
91%

Kipcsak vagy?

Hülyeség, egész életében utálna érte. Férjednek igaza van.

2019. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
86%
Cigányoknál elfogadott.
2019. okt. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk cigányok.
2019. okt. 23. 17:29
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

A gyermek nevét kettőtöknek kell eldönteni. Olyat válasszatok ami mindkettőtöknek szimpatikus.


Nekem nem tetszik, a kisebbség szokott ilyen neveket adni a gyermekeinek.

2019. okt. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
5%

Hát azért elég sok Jázmin, Mira, Szonja nevek vannak és ezek mind mind arab, orosz részröl jönnek, de csak lány nevekben lehet külföldi, fiukban nem.

Mikor hallottál Jurij nevet valahol is, pedig a szonja is elterjedt név. Ès szerintem a most menö lánynevek többsége arab származású az senkinek sem baj.

2019. okt. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
90%
Inkább ne, gondolj bele ha te ilyesmi nevet viselsz a suliban, mennyit piszkáltak volna érte... Nevezd el így a kutyád vagy a háziállatod...
2019. okt. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 Bubuka508 ***** válasza:
2%
Legyen Musztafa Ibrahim, az sem rosszabb és legalább van értelme, a Queen is róla énekelt valamikor.
2019. okt. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
90%
Aki egy sorozat/film hatására akar ilyen nevet azt elme gyógyintézetbe zárnám. Szegény gyerek.
2019. okt. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
69%

Elég szomorú, hogy a Szulejmánban hallottad először. Nem új név. Az oroszlánkirályt is így hívták.

Nagyon gáz amúgy magyar kisfiúnak. Ez egy török név. Magyar vezetéknévvel hihetetlen idétlen, agyon fogják szekálni szegényt. Komolyan ennyire önző lennél? Mert NEKED tetszik? És ha téged anyád elnevezett volna Koncsítának?

2019. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!