Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekesebbnek tűnik egy nő...

Érdekesebbnek tűnik egy nő egy férfi számára ha például nem mindig elérhető?

Figyelt kérdés
Nem telefon kikapcsolásra gondolok,hanem nem áll mindig a "rendelkezésére" ha például megkérdezi hogy holnap ráérsz-e.A nő meg azt mondja hogy "ne haragudj,de más programot terveztem" :) Elvileg ilyenkor látja a férfi,hogy nélküle is van világ,és más dolgok is léteznek,nem?
2010. júl. 17. 10:37
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen, szerintem szükséges "játszani" ilyet. Nem folyamatosan, csak 1-2 alkalommal. Én is volt, hogy lemondtam, mert "elmegyünk az egyik barátnőmmel cipőt venni". Ne félj, délután 6kor már hívott, hogy jól sikerült-e a vásárlás, minden oké-e, mikor talizunk stb?:)

2010. júl. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet általánosítani. Kinek így, kinek úgy. Ahhoz ismernem kéne a szóban forgó fiatalembert, hogy a kérdésedre válaszolni tudjak.
2010. júl. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amíg, még "küzdeni " kell érte, izgalmas. De egy "megállapodott kapcsolatot tönkre tehet.
2010. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A 2. nak nem adok igazat, minden típusú férfit kicsit lehet "húzni". Viszont az is igaz, hogy nem rejtélyesen, sejtelmesen "más programom van , bocsi", hanem azért legyen indok. Pl. "munkahelyen lesz megbeszélés" "találkozok a barátnőimmel" stb.

Nem szabad őt ideje korán nyeregbe ültetni, mert akkor az lesz benne, hogy "na, ha hívom ezt a csajt, mindig rá fog érni, mindig én irányíthatok"

2010. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

èn azt gondolom ezt nem kell játszani.

Elsö látásra szerelem volt a párommal, de soha nem csüngtünk egymáson. Ha pl egyik barátnöm elhivott valahova ami csajos inkább, akkor elmentem vele, de mérlegeltem hogy a páromat se hanyagoljam el. Ha páros program volt akkor együtt mentünk. Mai napigf is így van pedig együtt élünk.

Ha neki van programja barátokkal családdal akkor ö oda megy egyedül, de nem feltétlen hagyjuk amgunkat egyedül.


pl az exem mindig egyedül akart menni bulizni, már elöre mondta a barátnöimnek hogy csináljunk programot mert ö elmegy bulizni. ezt utáltam, mert néha igazán mehettünk volna együtt is, föleg hogy nagyon kedveltek a barátai.


szóval meg kell hozni a középutat.

2010. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Meg komoly párkapcsi esetén se kell állandóan egymáson lógni, attól lesz a legnagyobb feszültség (rossz értelemben) egy kapcsolatban. Bizonyos mértékig két félnek legyen meg a szabadsága.
2010. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek. Kell a szabadság mindkét félnek.
2010. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi már együtt éltünk mikor voltak ilyenek h elmentünk a barátnőmmel fél délutánra stb csavarogni...Szegény kétségbe volt esve h mi van ha nem is a barátnőmmel vagyok....És jobban ki tette nekem a lelkét.Soha nem csaltam meg de olyan jól esett h ugyan nem mondta de láttam h féltékeny rám:)Azóta változtak a dolgok babánk van de így is van olyan h kiöltözök stb és lemegyünk a manóval sétálni.Persze tudja h nem csalom meg de azért néha néz hova festem ki így magam vagy hova megy h ilyen jól nézek ki(már magamhoz képest)...:D
2010. júl. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem taktika, hanem egyszerűen a normális élet. Miért is kéne jéászani hogy nem érsz rá Így vonzó leszel amikor a normális ember valóban nem ér rá mindig?
2010. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elso 10:50es: Neked ez nem volt gyanus, hogy MINDIG egyedul akart menni bulizni?

Szamomra serto lett volna.

2010. júl. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!