Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartós lehet egy olyan házassá...

Tartós lehet egy olyan házasság ahol a férfi 2-3 alkalommal megcsalta a nőt?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonomról van szó, jövőre lesz az esküvőjük. A lány 15, a fiú 17 éves volt mikor összejöttek. Már 8 éve együtt vannak, kisebb nagyobb megszakításokkal, a fiú 4-5 évvel ezelőtt több lánnyal is megcsalta, emiatt pár hónapot külön is voltak. De az utóbbi időben már minden jó közöttük, 1 éve élnek együtt, jól megvannak. Ha volt megcsalás, attól még lehet tartós házasság?
2011. nov. 2. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha kicsit leégett az étel "odakozmált", azért még ehető?

Van kinek, igen!

2011. nov. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Náluk talán az volt a gond, hogy túl fiatalon jöttek össze. Nem példátlan, hogy valakik igen fiatal koruk óta párt alkotnak, de náluk már rossz jel a megcsalás. Nem gondolom, hogy tartós lesz, de ki tudja?
2011. nov. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Létezik pálfordulás is, és feloldozás szintű megbocsátás is. Kérdés, hogy ez történt-e az ő esetükben is.
2011. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Létezik ha komolyan gondolják, én azt vallom aki megcsalt az nem változik később is meg fog minden kifogással, persze lehet nem így lesz. Fiatalok voltak nem élték ki magukat nem tudják milyen mással, hajtja őket a kíváncsiság, sajnos minden igyekezetem ellenére azt látom hogy ha majd jön a baba vagy meglesz akkor újabb megcsalások is lehetnek.
2011. nov. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Úgy értem létezik valódi fejlődés. Nem csak megtanul, megfogad valamit, nem "ha...akkor" kényszer alatt teszi (vagy nem teszi), amit (nem) tesz. Amit az ember megértett egyszer, azt nem teheti magában újra meg nem értetté. Mászott egy lépcsőfokot, és semmi más teendője nincs, mint újabb önmagának lenni, amihez éppen semmit se kell tegyen a gyakorlatban :)
2011. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Uccsó, kis filozófusisika!
2011. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Részemről tojnék az ilyen jellegű magyarázatokra, hogy fiatalon jöttek össze. És? Akkor mi a halál van? Ez egyből azt jelenti, hogy meg kell bocsátani? Csak az lehet tartós, ha mindenkin átmentünk/átment rajtunk? Ugyan már.. akkor meg az lesz a gond hogy jaj a szerelmem előélete így meg úgy.. Részemről úgy vélem amúgy, hogy ez emberfüggő, van aki meg tud bocsátani, én nem tudnék, ha akarnék se.
2013. szept. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!