Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez lopásnak számít?

Ez lopásnak számít?

Figyelt kérdés

Szóval itt vagyunk a nagypapám régi házában egy hétre, mert meghalt, és szüleimmel feljöttünk rendet rakni, meg elvinni pár cuccot. Anyukám talált egy zakót aminek a zsebében volt kb 50.000Ft. Mondta, hogy ez biztosan apukám tesójáé, mivel pár hete járt itt, és bizonyosan itt hagyhatta/rejthette el (nekem ez kicsit valószínűtlen mondjuk, nem értem miért csinálna valaki ilyet). Szerintem papámé volt. Mindenesetre nagybátyám is lejött pár nappal utánunk, de nem kereste a “pénzét” és szüleim is mintha megfeledkeztek volna róla. Amikor megjöttünk anyukám, és anyukám takarítás közben megtalálta, mondta, hogy áh ez biztosan a nagybátyámé, és visszatette a zakóba. Holnap megyünk haza, és ha addigra senkinek nem kellene/senki nem keresné, nagyon gáz lenne, ha szó nélkül eltenném? Eddig úgy néz ki, hogy senkinek nem kell, és ez a ház el lesz adva, most voltunk még itt egy utolsó takarításra a többi dolog az új lakókra lesz bízva. (A ház Észak-Németországban van, szóval nem fogunk csak úgy gyorsan leugrani ide, ha itt hagytunk valamit)

18/f



2019. okt. 31. 23:18
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
"Itt gyakorin mindenki olyan végtelenül tisztességes mindig. :D" Vagy csak neked alapvető lopni...
2019. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!