Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első és második feleségek...

Első és második feleségek hogy jöttök ki egymással?

Figyelt kérdés
A gonosz anyós mellett egyre többen panaszkodnak a gonosz ex feleségre. Miért? Tényleg kavarnak, vagy csak az új barátnő nem tudja elfogadni, hogy nem róla szól csak a kapcsolat?

2019. nov. 7. 16:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Nem értem azokat a válaszadókat, akik még büszkék is arra, hogy a férjük nem beszél az exével. Az exet elméletileg szerették, mert gondolom azért voltak vele. Az hogy közben ez megváltozott egy dolog, azért még emberszámba kellene venni. Én inkább szégyenleném, ha ilyen lenne a férjem. Sőt, valószínűleg nem is tudnák beleszeretni/tisztelni egy ilyen férfit.
2019. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem is ismerem.
2019. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
75%

Ha egészséges a kapcsolat, és mind3 fél felnőtt módjára áll a dologhoz akkor semmi gond nincs azzal sem, ha találkoznak. Akivel közösen gyereket vállalsz, azzal kb egy életre összekötötted a sorsod, a gyerek szempontja az első, nem az, hogy az új párnak zavar-e az ex. Egy szülőnek pedig mindig a gyerek az első, ezt egy új párnak el kell fogadni.

Ha nincs gyerek, akkor 0 kapcsolattartás!

2019. nov. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk nem lehet vele beszelni, folyton kavar.Semmi sem jó ha visszük a gyereket nyaralni az a baj ha nem az.Ha sokat van velünk az a baj ha nem az a baj.Ha csak hozzam az jönne úgy h az apja nincs itthon nem engedi de nagyarazat nincs rá.🙂Nem miattam váltak mielőtt valaki megtalálna🤣
2020. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
73%
Az exfeleség álneveken írogatott a férjemnek azóta, hogy eljegyeztük egymást. Furcsa a viselkedése, mert ő lépett le, és már van családja is azóta. Beteges, de szórakoztató. Talán kicsit morbid a humorom... :D
2020. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha van közös gyerek pl..muszáj emberi kontakt. Ha nincs gyermek az a kapcsolat volt ,elmúlt, lezarult, ezek az esetek nagy részében maguktól semmissé válnak. Nyilván az utcán, a postán köszönés, beszéd alap norma lehet , de aztán életfogytig "maradjunk barátok, villany szerelés, riasztó bekötés "stb stb az nekem nem férne bele.a múlt az múlt, annak nincs helye a jelenben:)
2022. szept. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy nem róla szól a kapcsolat? Ha ő az új nő, akkor róla szól a kapcsolat. Az exnek semmi keresnivalója nincs 😀😀
2022. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!