Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit választanátok? Kivel...

Kit választanátok? Kivel lenne jobb a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen helyzetben lehetek.

Jelenleg két férfi közül nem tudom, hogy melyiket válasszam...

Párommal 7 éve élünk együtt, van egy közös 3 éves lányunk és egy 10 éves saját fiam.

Vele az a problémám, hogy már nagyon belefáradtam, hogy sokat veszekszik kisfiammal és én a válásunkkor 5 évet harcoltam a fiamért, nem bírnám elveszíteni a fiacskámat, hogy most meg az apjához menjen, mert az apjánál jobban érzi magát, mint a veszekedésekben.

Plussz az utóbbi másfél évben párom neki állt cigarettázni és sörözgetni, ami nem tetszik nekem.

Nagyon imádom, de mindenki körülöttem azt mondogatja már több, mint 2 éve, hogy nézzek más férfi után és sajnos most bele akadtam valakibe.

Akibe most akadtam, ő állítólag nagyon szeret és olyan bókokat hallok tőle, mint már rég nem hallottam a páromtól, ráadásul kiderült, hogy anyagias és nincsen autója, ami meg nekem minden nap használatos eszköz.

Nem tudom, hogy kit válasszak?

Ti mit tennétek a helyemben?

Nem szeretném kisfiamat elveszíteni, de nem tudom, hogy kivel lenne jobb helyen, mert mindenképpen szeretném, ha velem maradna és nem menne az apjához, csak a kötelező láthatásokra!

Köszönöm az érdemleges tanácsokat!


2010. júl. 18. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Maradj a párodnál! Idővel a másikkal is lesznek konfliktusok, akkor majd ő mindkét gyerekeddel veszekedni fog......
2010. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Autó vagy gyerek? Én biztosan a gyermeket választanám ne járjon úgy mint én...
2010. júl. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól,hogy sörözik meg cigizik nem lesz más ember(ha az ivást nem napi szinten csinálja).Szerintem csak az új varázsa miatt gondolkozol ezen.Persze hogy most még bókokat kapsz tőle mert friss a dolog és ott a rózsaszín köd.Hidd el nekem évek múlva ő is ugyanilyen lenne.Amúgy meg szerintem a cigit és az ivást simán meg lehet beszélni.Nem nagyon értem kivel ki veszekszik:S
2010. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem értem,most az a probléma hogy cigizik és sörözik? ha nem alkoholista,akkor szeirntem ez nem válóok.. A másik férfi szerintem az ujdonság varázsa miatt vonz,de felnőtt nő vagy,tudni kell épésszel gondolkozni..
2010. júl. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Párjelölted sem tökéletes, mint leírtad és konfliktusok, mint elöttem leírták minden kapcsolatban vannak, tökéletes ember pedig nincs.

Az. hogy bókol, azért ne legyél már sületlen tini, nem alap egy kapcsolatra, max. az egódnak tesz jót, korántsem biztos, hogy a későbbiekben is így maradna. melyik pasi nem bókol, ha meg kar hódítani valakit?

Anyagias és nincs autója pedig neked mindennap használatos eszköz? Hát vegyél egyet magadnak....Már bocs, de ez furcsa megjegyzés volt tőled.

Kapcsolatodat próbáld meg normális kerékvágásba terelni, vagy ha végképp nem megy befejezni, de nem beleugrani egyből egy kilátástalanba 2 gyerekkel.

Azért ilyen helyzetben jól meg kéne gondolnod, hogy biztos nem jobb-e egyedül, mint mindenáron valamelyikkel.

2010. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Persze, hogy a Gyermekeim a világon a legfontosabbak!

Ráadásul a lányunk még apás is, így attól is félek, ha a párommal maradunk és mégis valami miatt szét kell majd menjünk, ő a lányunkat elszoktatja tőlem.


Te hogy jártál???


Sajnos a sör és cigaretta szaga és íze nem tetszik nekem.

Hogyan lehetne megbeszélni? Sajnos nem jártam sikerrel ez ügyben.

Párom Akivel 7 éve élünk együtt veszekszik sajnos az első házasságomból született 10 éves fiacskámmal.

2010. júl. 18. 12:14
 7/14 anonim ***** válasza:

Azt válaszd, akivel szivesebben élnél együtt. Ebbe nyilván beletartozik, hogy hogy bánna az illető a gyerekeiddel, de te ismered őket.

Annyit javaslok, hogy miután van egy sok éve meglévő kapcsolatod, a kérdést először úgy tedd föl magadnak, hogy maradnál-e benne vagy váltanál, és ha váltanál, akkor kezd csak azzal foglalkozni, hogy ki legyen az új párod.

2010. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2010. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A cigi és a sör csak kis probléma, de sajnos a fiacskámmal rendszeresen nem jönnek ki és veszekszenek, kisfiam magatartása a mindennapos példaképe miatt nem jó.


Pár jelöltem sem tökéletes számomra, de a fiacskámmal egyenlőre jobban kijönnek, mint a párommal.


Ami még számomra fontos: a szex.

Az utóbbi fél-1 évben egy-két együttlét után páromtól mindig elkapok valamit sajnos.

Az új párommal meg sajnos nem sikerült, mert tized olyan jó nem volt (lehet, hogy idő kell/ene az összeszokásra?).


Kapcsolatomban a legnagyobb probléma az, hogy minden nap veszekednek a fiacskámmal, velem nem.


Ráadásul most maradna a lelkiismeret?!

2010. júl. 18. 12:31
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem zsák a foltját szitu. olyan férfiakat találsz amilyen magad is vagy.tök mindegy melyilet választod.csak a gyereket sajnálom.
2010. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!