Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit választanátok? Kivel...

Kit választanátok? Kivel lenne jobb a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen helyzetben lehetek.

Jelenleg két férfi közül nem tudom, hogy melyiket válasszam...

Párommal 7 éve élünk együtt, van egy közös 3 éves lányunk és egy 10 éves saját fiam.

Vele az a problémám, hogy már nagyon belefáradtam, hogy sokat veszekszik kisfiammal és én a válásunkkor 5 évet harcoltam a fiamért, nem bírnám elveszíteni a fiacskámat, hogy most meg az apjához menjen, mert az apjánál jobban érzi magát, mint a veszekedésekben.

Plussz az utóbbi másfél évben párom neki állt cigarettázni és sörözgetni, ami nem tetszik nekem.

Nagyon imádom, de mindenki körülöttem azt mondogatja már több, mint 2 éve, hogy nézzek más férfi után és sajnos most bele akadtam valakibe.

Akibe most akadtam, ő állítólag nagyon szeret és olyan bókokat hallok tőle, mint már rég nem hallottam a páromtól, ráadásul kiderült, hogy anyagias és nincsen autója, ami meg nekem minden nap használatos eszköz.

Nem tudom, hogy kit válasszak?

Ti mit tennétek a helyemben?

Nem szeretném kisfiamat elveszíteni, de nem tudom, hogy kivel lenne jobb helyen, mert mindenképpen szeretném, ha velem maradna és nem menne az apjához, csak a kötelező láthatásokra!

Köszönöm az érdemleges tanácsokat!


2010. júl. 18. 11:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
zsák a foltját szitu.olyan fèrfit találsz amilyen magad is vagy. tök mindegy melyiket választod.csak a gyerekeket sajnálom.
2010. júl. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mi a veszekedés tárgya? Te ki mellé szoktál állni?

A kislánnyal is lesznek konfliktusok,csak ő még kicsi.Ez van,a gyerek még csak most lesz kamasz,ha már ezt nem bírjátok,akkor nektek ott végetek lesz.

A cigit és az italt meg lehet beszélni,mint ahogy a többiek is írták!

A tökéletes kapcsolatról szóló tündérmesét pedig felejtsd el.Biztos,hogy benned is van hiba,mégis elfogadnak a pasik.

Nekem elég fura a hozzáállásod a dolgokhoz.Az új férfi sem kell,csak ha tökéletes.Legyen autója,legyen jó az ágyban,ne igyon,cigizzen stb. Mindezt pedig abba csomagolod,hogy a gyerek érdekeit nézed.

A gyerek érdeke nem az,hogy neked legyen kocsi a feneked alatt,hogy ki legyél elégítve hetente,ezek a te kényelmedet szolgálják.

A veszekedéseket pedig az új pasival is csak borítékolni tudom.A gyerek nehezen fogadja el,hogy nem az apjával vagy,nem lesz neki jobb,ha nem a mostani párod,hanem az új férfi akarja majd fegyelmezni.

Az új pasi anyagiassága pedig szintén csak hiba lesz a szemedben később,plusz az autó is. Tényleg nem tudom ez miért szempont,több ezer ember használ tömegközlekedést mindennap.

2010. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Az a legnagyobb bajom, hogy sajnos én sem tudom, hogy kivel élnék szívesebben együtt, de a legfontosabb a Gyermekeim érdeke lenne.

Fiacskám érdekében érzem úgy, hogy váltanom kellene, csak félek...


Kedves Saten! Írtam Neked választ az általad elküldött linkre!

2010. júl. 18. 15:44
 14/14 A kérdező kommentje:

Az emberek általában olyan embert találnak, mint amilyenek saját maguk szerinted?

Én "is csak a Gyermekeimet sajnálom".

A veszekedés tárgya mindig más. Valami neveletlenség, stb... Az én fiacskám sajnos eléggé kibírhatatlanná sérült mindenki számára.

Én mindig az mellé állok, ahol nagyobb igazságot látok.

Az én párommal sajnos nem sikerül/t soha semmit megbeszélni.

A párkapcsolatomban lévő nézeteltérések elvésznek a fiam gondjaival szemben, mi a 7 év alatt tökéletesen összeszoktunk, de a fiammal nem sikerült páromnak összeszoknia és ez főleg párom hibájából ered sajnos.

2010. júl. 18. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!