Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy oldjátok meg hogy minden...

Hogy oldjátok meg hogy minden meglegyen s kisgyereknek egyedűlálloként?

Figyelt kérdés
Mennyi pénzből . Segítség nélkűl
2019. nov. 13. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Fogni kell új pasast aki eltart.
2019. nov. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Gyerek bölcsiben, oviban, te meg dolgozol.
2019. nov. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Mint a felettem levo...

Dolgozom

2019. nov. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Ha egyedülállóként tervezek gyereket nevelni, akkor előtte szorgalmasan dolgozok, és félreteszek, hogy amíg nem dolgozhatok se legyen baj a fizukiesés. BÁr manapság már van minden, a kisgyerekeseknek még a s.ggüket is kinyalja az állam, csok, babaváró, autó, ingyen ez, ingyen az, adókedvezmények, stb. De ha én vállalnék egyedül, akkor mondom: Félretennék JÓ ELŐRE!!!!!
2019. nov. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Sehogy. Kell szerezned egy apának való férfit.
2019. nov. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van segítséget a családom.
2019. nov. 14. 06:44
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Akkor miért írtad oda, hogy segítség nélkül?

Dolgozol/gyed plusz gyerektartás.

2019. nov. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
Add árvaházba.
2019. nov. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként nincs a kisgyerekeseknek "kinyalva a segge". Én is egyedül maradtam terhesen, és utánanézés után kiderült hogy minden kedvezmény csak házasoknak illetve 3 gyerektől jár... Egyedülállóként az egyetlen amit kapsz azaz hogy 1300 Ft-tal több a családi.
2019. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

#4. Semmi nem az egyedülálló szülőknek van a felsoroltakból. És ha hiszed ha nem, nem a tengersok juttatás miatt vállal valaki gyereket.


Kérdező: nem egyszerű egyedülálló szülőként, de ha van segítséged, akkor vissza tudsz menni korábban dolgozni. Ha a pénz nem akadály, lakhatás is biztosítva van, akkor is néha gondot okozhat az ügyintézés. Keményebb az biztos, de sajnos sok olyan anya van, aki mellett apuka csak egy biodíszlet és vele is csak eggyel többen vannak. Akinek lehet cselédkedni. De ha ez a helyzet, akkor szerintem jobb egyedül.

2019. nov. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!