Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közvéleménykutatás, miért...

Közvéleménykutatás, miért szerepel valaki, pl 3 gyerekes családapa, anya, egyedülállóként?

Figyelt kérdés

Egy kérdés ihlette meg,de én magam is találkoztam már ilyennel,nemcsak 3 gyerekessel, 1-2 gyerekessel is.Sőt olyannal is,hogy a pasi társként tünteti fel a párját(élettársa),de a nő már egyedülállóként szerepel...Tippjeim vannak...

Miért nem vállalják fel a társukat?


Most kérem, ne olyan válaszokat írjatok, hogy mi közöm hozzá, meg az ő dolguk,meg nem a face státusz számít!!!!!

A kérdésre válaszoljatok,légyszi!!!!


2014. máj. 28. 05:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
56%

Mert akkoregyedulallokra számított családipotlékot kap - egy gyereknel ez 1500 plusz, 2nel 2600/gyerek, háromnak vagy többnėl 4800/gyerek.

Igényelhet rendszeres gyermekvedelmi kedvezményt -ingyen tankönyv, intezmenyi érkezés, évente kétszer 6000 körüli Erzsébet utalvány gyerekenkent.

Tehat a penz miatt.

2014. máj. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Köszi,nekem is ez volt az egyik tippem.Csak éppen arra nem gondolnak,hogy aki ismeri őket, éppen fel is nyomhatja ezért...


De mi a helyzet, ha az egyik fél annak szerepel, a másik nem,amit fent írtam.Ott már inkább érzelmi okai lehetnek?

2014. máj. 28. 06:06
 3/36 anonim ***** válasza:
45%

Ha nem bejegyzett élettársak vagy házasok akkor hivatalosan helyek különállónak számítanak, mindegy, hogy együtt élnek. Szóval ott nem kell feltüntetni.

DE gondolom te itt a facebook-ra gondolsz. Hát kapaszkodj meg: nem mindenki ott éli az életét. Az emberek többségét nem érdekli. Persze te majd belemagyarozod, hogy akkor nem is szereti, nem vállalja fel a másikat.

2014. máj. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
az ellátások nem a fb családi állapot rovatán múlnak...
2014. máj. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
52%
Az 1-essel értek egyet.Na ezeket a sumákokat vennék górcső alá.Aztán jól megbüntetni őket
2014. máj. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem bejegyzett élettársak vagy házasok akkor hivatalosan helyek különállónak számítanak, mindegy, hogy együtt élnek.


ez nem így van...


családi pótléknál nem egyedülálló, akinek élettársa van.


a szoc tv ellátásainál család az egy helyen lakó közeli hozzátartozók közössége, és közeli hozzátartozó az élettárs is, benne van a törvényben.


ÉS mindkettőnél azt tekintik élettársnak, akik együtt élnek, nem feltétele a regisztált élettársi kapcsolat, sőt, csp esetén az azonos lakcím sem, ha együtt élnek, élettársak.

2014. máj. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Több kedvezmény, támogatás jár ha egyedülállóként tünteti fel magát. Sőt, én olyannal is találkoztam már, akik házasok, együtt is élnek amúgy, házastársi kapcsolatban, de külön lakcímen vannak direkt. Pontosan nem tudom, hogy milyen előny van ebből nekik, de valami biztosan.
2014. máj. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
27%
Mert jó kilépni a hétköznapokból egy virtuális világba...gondolom én
2014. máj. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
55%
Látom több féle teóri is született már. Akkor leírom a mi estünket a feleségemmel. Nagy ívben teszünk a facabookra! Nem is értjük, hogy itt az oldalon szinte naponta születnek kérdések, hogy a facebook miatt párok mennek szét, házasságok bomlanak fel. Nevetséges ez ez egész facebook mizéria!
2014. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Az is lehet a Facebook státusz dolognal, hogy az egyiket érdekli hogy mindent megosszon a világgal, a másikat meg nem.
2014. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!