Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől szobafogság a szobafogsá...

Mitől szobafogság a szobafogság? Es nálatok mit tartalmaz a szobafogság? Hova mehet a gyerek?

Figyelt kérdés
Nem értem, miért hívják a szobafogság9t szobafogságnak, amikor kimehet a gyerek a szobából a konyhába, fúrdőbe, nappaliba.

2019. nov. 16. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Viccelsz, vagy trollkodsz? Ez csak azt jelenti, hogy a kötelező programjaira elmehet, iskola, edzés, különóra stb. de szórakozni nem mehet.
2019. nov. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem válik be. Régen az volt a büntetés, ha szobafogság volt, ma meg az, ha ki kell mennie belőle. Letiltani a netről, na az a büntetés.
2019. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Kertes ház esetén ma a legjobb büntetés az "udvarfogság" lenne, persze az elektronikus kütyük (telefon, Tablet, stb) NÉLKÜL

Házba nem mehet be, utcára nem mehet ki, szerencsétlen el sem tudná képzelni, hogy mit csináljon.

2019. nov. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%
Ez komoly kérdés?
2019. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Gyerek koromban az volt a szoba fogság,hogy nem mehettem ki játszani az utcára a haverokhoz ez volt 90es években. Persze egy tvk volt az is anyáék szobájában,rádiók a konyhában és anyáéknál a pentium 166ot 2000 után vettük. Egyszer szobafogság miatti bosszúból(túl komolyan vettem) tesóm játék cumisüvegébe pisiltem:) nem mertem kimenni wcre. :)
2019. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!