Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyáron szobafogság?

Nyáron szobafogság?

Figyelt kérdés
Anyám azt mondta nem mehetek sehova, mert rossz lett a bizonyítványom. 18L vagyok, jövőre érettségizek, gimibe járok. Tavalyhoz képest rontottam egy két jegyet, de nem buktam meg közel sem. Egész nyári szünetben sehova sem mehetek, sehova! Majd ha javítottam a jegyeimen.. na de nyáron hogy? Mit csináljak? Persze amíg ő etetnek és tartanak el, addig azt csinálom amit mondanak. Na de ez azért már túlzás szerintem. Semmit nem érnek el vele, Ha tudnék elmennék dolgozni, vagy elköltöznék de ezt nem tudom megtenni.
2012. júl. 5. 23:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
16%
A megoldás,hogy máskor tanulni kell.Ez most a bünti ideje.
2012. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem a jegyeiden múlik milyen lesz az érettségid... én is 2-es voltam sok tárgyból meg 3-as.. AZ érettségim kitűnő lett, míg azoknak akik végig verték a mellüket, hogy minden tantárgyból meglett nekik valamilyen úton-módon a jó jegy, lényegesen sz*rabb érettségit sikerült összehozniuk... Én is sokszor voltam leszidva a rossz jegyeim miatt, de sosem izgatott, hogy éljek a javítási lehetőségekkel stb. mégis lett belőlem valaki. De hát a szülők már csak ilyenek.
2012. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Anyádék túl komolyan veszik. Fel kellene fogni végre a szülőknek, hogy nem lehet mindenkiből diplomás, sőt sokan lehet hülyék a matekhoz és pont abból fognak rontani de valamilyen téren MINDENKI kiemelkedő (még én is pedig nehéz volt megtalálni merre :D :P ) Próbáld meg győzködni.
2012. júl. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A helyzeteden ez most nem segít, de vigasztaljon, hogy pár év múlva, majd csak mosolyogni fogsz rajtuk:)
2012. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Jéééézusom, anyám ugyan ezt csinálta velem. Minden kérdésemre és érvemre az volt a válasz, hogy amíg ők tartanak el... Vitatkozni, érvelni nem lehetett, mert mit képzelek én, hogy ellentmondok nekik. Kérnem kellett, hogy elmehessek délután sétálni a barátnőmmel és számonkértek, ha felírtam egy cetlire, hogy ide és ide mentem, ekkor és ekkor jövök. Mindezt 19 évesen. Aztán leléptem, mert elegem lett abból, hogy ők élik az én életemet. 10 éve nem tartjuk a kapcsolatot, ennyit értek le a hülyeségükkel.
2012. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%
Engem 18 évesen nem érdekelne mit mondanak. Mi az, hogy nyáron nem engednek sehova? El tudom képzelni azt a rontást -.-" Fogadjunk, hogy még így is 4-es feletti az átlagod. Néhány szülőt egyszerűen lehetetlen megérteni, ahelyett, hogy támogatnák, másokhoz hasonlítgatják őket, megalázzák őket, teljesen leépítik az önbizalmukat, rájuk erőltetik a szerintük jó szakmát stb. Persze, - gondolom - otthon elvárják, hogy mindent megcsinálj helyettük. Hányni tudnék az ilyenektől.
2012. júl. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Amit nyár elején mondanak az kb. 1 hétig érvényes, ha normálisan viselkedsz. Nálunk is ez volt.

Ha nagyon nem, ajánld fel, hogy beiratkozol egy érettségi előkészítőre, vagy egy nyelvtanfolyamra és kész.

Nem kell ezen veszekedni, mert annál rosszabb lesz.

2012. júl. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb mintha nem engednének be xD
2012. júl. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
64%

Én nem tudom elhinni, hogy 18 éves felnőtt emberek az interneten sírnak azért, mert anyu bezárta őket és nem mehetnek bulizni.

FELNŐTT EMBBER VAGY AZ ISTEN SZERELMÉRE.

2012. júl. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, akinek nem voltak idióta szülei, azok ne nyilatkozzanak, hogy de hát felnőtt ember vagy! Ez nem így működik sajnos, kőkemény pszichológia, ami kisgyerek kortól megy, és az ember belülről is már le van láncolva a félelemtől...

Különben is, döntsétek már el, egyszer ők etetik, tartják el k*ss az illető neve, máskor meg felnőtt a kérdező, hiába a szülőknél él?

2012. júl. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!