Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed legborzasztóbb/...

Mi volt életed legborzasztóbb/legfájdalmasabb eseménye?

Figyelt kérdés
Biztos felmerül most bennetek, hogy miért is kérdezem ezt. Igazából erre nem tudok normális választ adni,egyszerűen érdekel mi történik más emberekkel, még ha nem is ismerem őket. Köszönöm ha valaki megosztja velem/velünk!
2010. júl. 18. 20:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor apám kirakott minket az utcára, anyummal és a húgommal egy autóban aludtunk mert nem volt hova/kihez mennünk. Vagy amikor pár évvel később anyukám meghalt és én ottmaradtam fiatalon a húgommal.
2010. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Együttérzek mindenkivel! :( Remélem homályosulnak ezek a fájdalmak minél előbb, és mindenki tudja folytatni az életét.
2010. júl. 18. 21:02
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Apukám halála:(((
2010. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

amior a barátom elhagyott...kicsi voltam még (most is az vagyok (16)) de akkor 14 évesen nagoyn nagy trauma volt...még mindig ő a nagy Ő-m.

Aztán tavaly meghalt Dédim:'( Ami a legjobban bánt: 3 nap volt bent a kórházban ott halt meg, és én egyszer sem látogattam meg...:(

2010. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Lelkileg: nagymamám halála. Azóta is nagyon fáj ha rá gondolok:(

Fizikailag: 2 éve tartó folyamatos húgyhólyag fájdalom, amit egy orvos sem tudott kikezelni, ráadásul azzal "bíztattak", hogy ne aggódjak, másoknál is visszajön, ezzel együtt KELL élnem. Azt hittem rosszul hallok. Ezzel együtt kialakult antibiotikum rezisztencia is, ezért kicsit sem tudom már enyhíteni szenvedéseimet. Nna ezt senkinek nem kívánom!

22/L

2010. júl. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
anyukám halála:(
2010. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megtudtam, hogy a nagypapám halálos beteg. Mi előbb tudtuk, mint ő. Aztán végül megmondta neki az orvos, de addig borzasztó volt sétálni vele a kórház parkjában, közben visszatartani a sírást, és tudni, hogy ő reménykedik, hátha csak tüdőgyulladása van. :( Majd végignézni ahogy lassan leépül, majd amikor meghalt. :( Ma a halála is rettenetes volt, de talán az még jobban megviselt, amit fentebb írtam.
2010. júl. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Az autóbalesetem.
2010. júl. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
97%

12 éves voltam amikor a szüleim elváltak,én anyukámmal maradtam és apukám nem törődött velem egyáltalán.

Amikor 13 évesen lementem a lovardába lovagolni a lovamon,és csak akkor mondták meg hogy elvitték,mert bélcsavarodásba meghalt.Ezt az érzést soha nem felejtem el!

Összebarátkoztam egy lóval,akinek már megvolt a helye a vágóhídon,mert kezelhetetlen volt,de én imádtam!Sajnos nem menthettem meg=S

Majd 16 éves koromban a papámnál nyelőcső és szájrákot diagnosztizáltak,2 hétre rá belehalt,és nem is engedtek hozzá,hogy elbúcsúzzak tőle,mert állítólag olyan szörnyű állapotban volt=( Közben 3 évig lovagoltam egy lovon,ami nem az enyém volt és csak úgy eladták,nem is búcsúztam el tőle... A szomszédom megmérgezte a két kandúr macskámat,akiket imádtam a végtelenségig,őket én temettem el.

Az autóbalesetünk,amibe a barátnőm lova majdnem belehat a lószállítóba, a baleset okozója egy atom állapotba lévő férfi volt,akivel egy mentőben utaztam a mentőben és végig hallgattam a dumáját,majd meghalt.

Majd a mamám meghalt mert tüdőembóliát kapott,szörnyű volt a temetésén lenni=(

Meghalt a 7 éves kandúr macskám,akire én találtam rá,én is temettem el=(

A legjobb barátnőm egy hónapja kiköltözött a családjával külföldre,lehet hogy már soha nem fogom látni őt=(

A nagybátyjámnak nyelőcső és légcsőrákja van,rövid időn belül valószínűleg távozik is közülünk=(

Hát nekem ezek a legszörnyűbbek,amik miatt most is sírni tudnék...

2010. júl. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
22.20AS nagyon nagy lelki erőd lehet. nagyon sajnállak és kitartás az életbe
2010. júl. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!