Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed legborzasztóbb/...

Mi volt életed legborzasztóbb/legfájdalmasabb eseménye?

Figyelt kérdés
Biztos felmerül most bennetek, hogy miért is kérdezem ezt. Igazából erre nem tudok normális választ adni,egyszerűen érdekel mi történik más emberekkel, még ha nem is ismerem őket. Köszönöm ha valaki megosztja velem/velünk!
2010. júl. 18. 20:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Apukám és a 2 nagypapám halála. Nagymamáim pedig abszolút nem foglalkoznak velünk.
2010. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 dinnyelove válasza:
100%
Mikor meghalt a nagybàtyám de nem éreztem semmit és nem sírtam se semmi hanem csak üresség volt bennem. Szerettem volna érezni hogy milyen elveszíteni valakit aki kedves számodra de nem tudtam. a legrosszabb időszakom volt. :\
2013. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
85%

Nemi erőszak.

17/L

2013. nov. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Családon belüli bántalmazás. :(
2021. jan. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!