Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs melegvíz. Nem tudok se...

Nincs melegvíz. Nem tudok se megfürdeni, se hajatmosni, holott ma izzadtam mint a ló. Dühít. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elhasználták az összes melegvizet.. Itt aludt bátyám barátnője is, így annyival több víz fogyott. Ráaádásul építkezünk, így mindenki csurom izzadság..


Én ma segítettem a munkába is, és főztem, nem utolsó sorban fel is takarítottam mindenhol.


A hajam egyenesen össze van állva, és bűzlök.


Fel idegesít ez az egész.


Reggel is megfürödhetnék, de feküdjek be mocskosan az ágyba? Így nem is tudok még elaludni sem...


17L


2010. júl. 18. 23:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Menj ki a kútra, vegyél vizet és melegítsd meg. Viszont ilyen melegben hideg vízzel is megmosakodhatsz, reggel meg alaposabban megfürdesz.
2010. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

melegíts vizet, van hogy anyáék kifürdik az egészet, vagy hétvégén pl kevesebb nálunk a melegvíz, nagy ritkán szerencsére, de ilyenkor anya feltesz 2-3 lábas vizet, felmelegíti, és abba megtudok mosdani :)

én sem szeretek piszkos maradni szval megértelek



21L

2010. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ilyen rohadt melegben hidegvizben zuhanyoztam, nem fogsz belehalni, ne legyél durci.
2010. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%

Igen,melegíts egy kis vizet, és fürödj meg abban. Mondjuk nem is kell annyira megmelegíteni, csak éppen ne legyen jéghideg, hiszen most tök meleg van kint.

Holnapra meg már lesz víz, nyugi, akkor lefürödhetsz rendesen:)

2010. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Túl lehet élni a hideg zuhanyt is, hidd el. Jártam már így én is, de nem kényeskedtem - ejlvégre nyár volt -, és a hajmosást is elintéztem egyúttal.
2010. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

jó, csak hajat is kellene mosnom, mert sok baj van vele.

komolyan ez nem az én napom .. :S

2010. júl. 18. 23:36
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

mondok jobbat: nekünk holnaptól 4 napig nem lesz melegvíz,mert karbantartás lesz a lépcsőházban!

mamámék egy hónapja lavórban fürdenek,mert felújítás van,elmosta a házukat az árvíz!

ki lehet bírni,törölgesd le magad vizesruhával!

2010. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
Még ha tél lenne, megérteném a problémád, de én napok óta azzal hűtöm magam, hogy páróránként hideg vízzel lelocsolom a fejem. Nyugodtan megmoshatod te is a fejed hideggel, semmi bajod nem lesz tőle.
2010. júl. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%

Jézusom, micsoda probléma...

Basszus fürödj meg hideg vízben ha nem akarsz büdös lenni, hidd el túl fogod élni.

2010. júl. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
nyuszika, szerintem nem én vagyok az egyetlen, aki zuhanyozott már télen is hideg vízben, és képzeld régen a tűzhelyen melegítettük a hideg vizet a fürdéshez....túl fogod te is élni
2010. júl. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!