Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs melegvíz. Nem tudok se...

Nincs melegvíz. Nem tudok se megfürdeni, se hajatmosni, holott ma izzadtam mint a ló. Dühít. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Elhasználták az összes melegvizet.. Itt aludt bátyám barátnője is, így annyival több víz fogyott. Ráaádásul építkezünk, így mindenki csurom izzadság..


Én ma segítettem a munkába is, és főztem, nem utolsó sorban fel is takarítottam mindenhol.


A hajam egyenesen össze van állva, és bűzlök.


Fel idegesít ez az egész.


Reggel is megfürödhetnék, de feküdjek be mocskosan az ágyba? Így nem is tudok még elaludni sem...


17L


2010. júl. 18. 23:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

májusban 1 hónapig hideg vízben zuhanyoztam és mostam hajat, amíg javították a vezetékeket nálunk...


Egyetlen bajod lesz csak: nem lehet olyan szépen kimosni a sampont a hajból hideg vízzel.


Ha meg probléma a hideg, fogj egy 5 literes fazekat, és melegíts abban vizet...24/L

2010. júl. 19. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez aztán a probléma!!! Anyu szokott olyankor melegíteni vizet fazékba!! Meg van oldva..
2010. júl. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
40 fokban minek fürdenél melegvizben?:D
2010. júl. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Feelteszel egy 10 és egy 3 literes lábosba vizet a gázra.A 10 literessel meg lehet fürödni,hajat mosni,a 3 literessel leöblíteni.

Vagy megkéred apukádat állítsa át a bojlert és akkor egy óra múlva lesz melegvíz.

vagy kapcsold be üresen a mosógépet,a kívánt hőfokra állítva és a csövet berakod a kádba....te tényleg 17 éves vagy?Hát a problémamegoldó képességed ovis szinten áll.Azok hisztiznek gondolkodás helyett!

2010. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Télen 2 hónapig az volt hogy mikor kijött a szerelő minden rendben volt, este meg nem volt melegvíz. :D
2010. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!