Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 körüli "gyerekek", ti...

30 körüli "gyerekek", ti milyen gyakran beszéltek telefonon a szüleitekkel akikkel már nem éltek együtt?

Figyelt kérdés
Vagy mi lenne az az optimális időintervallum ami mindkét félnek megfelelne? Hetente, havonta, ünnepekkor?
2019. nov. 23. 13:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
26%
Ha a nő is belemászik,akkor gyakrabban.
2019. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%

Mar meghaltak, de amig mindketten eltek, addig hetente egyszer beszeltunk Edesanyammal, vagy o hivott, vagy en ot. A halala utan Edesapamat egy ideig szinte naponta hivtam, majd beallt a heti egyes atlag ismet. Akkor beszeltunk tobbet, amikor o is betegeskedett, ekkor mar volt olyan is nagy ritkan, hogy o hivott engem.

A ferjem is 30-as es o is atlag heti egyszer beszel a szuleivel. Van, hogy ket hetig nem, de van, hogy egy heten tobbszor is.

Egyebkent alunk nem telefonalgatos tipus a csalad, a testvereimmel is havi 1-2 alkalommal hivjuk egymast (ha nem tortenik semmi extra).

2019. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Naponta.

Van, hogy csak bejelentkezem, hogy megvagyok és 5percet beszélünk, van, hogy a témától függően többet.

De minden héten találkozunk is, azokon a napokon nyilván nincs telefonálás.

32/F

2019. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Metionin ***** válasza:
100%
Heti 2x anyámmal. Az optimális intervallum emberfüggő, mi nem igazán tudunk miről beszélgetni. Ami nekem fontos, az őt látványosan nem érdekli, ő meg szintén olyan dolgokról beszélne amik vagy nem érdekelnek vagy nem is ismerem azokat az embereket.
2019. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
29 éves férfi vagyok de kb 2-3 naponta beszélünk telefonon amúgy szinte minden napon írok nekik chaten. Mivel a munkám miatt nagyon sokat kell utaznom és mostanában a hobbim is ez lett ezért jól esik nekik ha tudják mi van velem. Főleg ha nem Európában vagyok.
2019. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Bár én 48 vagyok, de minden nap felhívom anyámat. Egyedül él és idős már, szeretem tudni hogy jól van. De korábban is naponta hívtam, amikor huszon-harminc éves voltam, azelőtt pedig ő hívogatott amikor még dolgozott.
2019. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
43%
Nekem soha eszembe se jut, anyám szokott néha keresni. Ennek is megvan az oka.
2019. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#17

Nagyon sajnálom, hogy így alakult nálatok.

2019. nov. 23. 15:47
 19/23 anonim ***** válasza:
70%
2-3 naponta szoktunk beszelni, plusz ha tortent valami extra, akkor felhivom hogy elmeseljem. Egyebkent havonta 1x talalkozunk csak.
2019. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden hétvégén találkozunk így hétközben egyszer tervezettem hívom őket, hogy mi a helyzet, egyébként meg akárhányszor amikor szükséges valami miatt.
2019. nov. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!