Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan sok éve házas...

Van olyan sok éve házas családtagotok, akik soha nem csalták meg egymást?

Figyelt kérdés

Persze sose lehet ilyesmit 100%-an tudni kívülállóként, de jól esne olvasni, ha van olyan rokonotok, akiről nagy biztonsággal ki meritek jelenteni.

Az is érdekel mióta házasok, hány évesek.


2019. dec. 14. 17:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
92%
Igen, a szüleim ilyenek voltak, sajnos már nem élnek, anyukám halt meg előbb, 2008-ban, akkor már 57 éve voltak házasok. A bátyám házassága is ilyen volt, sajnos már ő sem él, ő 5 évvel ezelőtt halt meg, 40 éve voltak házasok.
2019. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem baj, hogy nem családtag, hanem mi a párommal, akkor van. 32 éve vagyunk együtt, 62 évesek, és soha nem csaltuk meg egymást.
2019. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Végre!! Már kezdtem kétségbeesni, hogy senki se ír.

Köszönöm! Várok még, ebből sose elég! :)

2019. dec. 14. 18:37
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

Szüleim. Jobban mondva anyum, és nevelőapum. Idén lesz 20 éve, hogy házasok. Még ma is odavannak egymásért..:)

Sosem csalták meg egymást, nevelőapum rajong anyuért.

Remélem egyszer én is ilyen házasságban fogok élni.

2019. dec. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

2001-ben költöztünk össze a férjemmel. 3 hónap együttélés után össze is házasodtunk. Sosem csaltuk meg egymást, és ma is olyan mint akkor.

Én 47 éves vagyok, a férjem 41 éves.

Hiszem, hogy egy jó házasság titka az, hogy nem hagyjuk, hogy ellaposodjon a kapcsolat. Mi például minden hónapban egy szombaton randizunk.. Vagyis a férjem szombatra eldönti hová visz, ír egy sms-t, hogy randi szombaton? Én úgy készülők mint az első randira. Majd úgy csináljuk mintha akkor mennék az első randira. Van amikor el is játsszuk kitalált karakterekkel, hogy kik vagyunk.

2019. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
34 év házasság után ma is mellette érzem jól magamat, és érzem, tudom, ő is így van velem.
2019. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%

18 évesen ismerkedtünk meg, 19 évesen házasodtunk. 25 éve vagyunk házasok. Max akkor csalhattuk volna meg egymást, mikor ő rákkal küzdött a kórházban vagy én súlyos autóbaleset miatt feküdtem bent, mert ennyit voltunk külön. Úgyhogy merem állítani, mi nem tettük meg :)

És nem érdekelnek a károgók :)

2019. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

Barátom szülei

Azt hiszem 26 éve házasok

2019. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
17 éve vagyunk házasok, 41 és 44 évesek vagyunk. Én biztosan nem léptem félre, és vagy a férjem se, vagy nagyon ügyesen csinálja. 😂
2019. dec. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
83%
Szüleim. Már nem élnek, de életük végéig rajongtak egymásért. Voltak nehézségek az életükben, de a kapcsolatuk mindig erős volt. Szerencsések voltak, hogy megtalálták egymást. 36 évig voltak házasok - akkor halt meg egyikük.
2019. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!