Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy nem tudjuk...

Létezik az, hogy nem tudjuk egymást elfelejteni?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élünk 10ève mind a ketten az exemmel. Csak ő az ő párjával èn az enyémmel. Vagyis már csak èltünk.

Nekem a szakításunk óta mindig előjön álmomban, főleg az az érzés amit vele éreztem. Ő pedig azt mondja, hogy szinte minden nap gondolt rám az elmúlt években. Most ért el arra a szintre, hogy felhívott és megtörte a hallgatást, a 3. telefonbeszélgetésnél már szinte úgy beszélgettünk egymassal mintha az a 10év nem is lett volna. Kitalálja a gondolataimat is.

Szerintetek van ilyen? Egyszerűen azt érzem, hogy nem telhet el nap már hogy ne hallhassam a hangját, mert belebolondulnèk ha újra elveszíteném. Pedig amikor együtt voltunk még csak a tizes éveink közepén jártunk, nem tudjuk egyszerűen hogy mi lehet az, ami ennyire megfogott minket a másikban. Ő kész lenne elválni a feleségétől miattam. Èn viszont nem tudom hogy mennyire vehetem komolyan. Hiszen személyesen nem is találkoztunk évek óta. Ő viszont biztos benne, hogy èn vagyok az igazi, és ez a mindent elsöprő szerelem-mint a filmekben.

Mit gondoltok?



2019. máj. 2. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, sok olyan történetet hallani, hogy a pasi mindent megígér, többek között a válást is, aztán “hirtelen” mégis úgy dönt, hogy marad a felesége mellett. De én hiszek az olyan szerelemben, amiről te írsz, sőt, tapsztaltam, hogy létezik :) lehet túl szentimentális, de szerintem akkor is így van. Én a helyedben akkor mennék bele vele kapcsoltaba, miután elvált a feleségétől. Mert ha menet közben meggondolja magát, akkor az neked eléggé fájni fog.
2019. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Mikor beléptem a kérdésedre még rácsodálkoztam, hogy ezt én írtam?! 😁 Nagyon szép az ilyen szerelem, annyira amennyire fájni tud. Én is ezt érzem.. én is majdnem vissza kaptam az igazit, de egyik pillanatról a màsikra meggondolta magát. Én várom minden nap. Minden este vele álmodok én is. Mindig elgondolkozok hogy ha ő az igazi miért kell ennyit vàrnom rá? És ha nem jön vissza elfelejtem-e valaha.. de látom neked se sikerült ennyi év után.. :( elszomorít...
2019. máj. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért megnyugtat, hogy te is ebben a cipőben jarsz. Ha van kedved, mesélf el a ti sztoritokat. Szivesen venném. Én azzal nyugtatom magam: "Akit Isten neked szán, azt az ördög is utánad tolja talicskán"
2019. máj. 3. 03:10
 4/14 Carragher_x ***** válasza:
74%
Beteljesületlen tini szerelem.
2019. máj. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Csak ennyi lenne? Beteljesületlen tini szerelem..?!

Ha beteljesülne akkor megnyugodánk és tovább tudnánk lèpni elfelejtve egymást?

2019. máj. 3. 04:08
 6/14 anonim ***** válasza:

Ez egy szép emlék ami elkísér,de ne felejtsük el az időközben jött változásokat!

Amit tiniként tapasztaltál, hittél,láttál az már mind a múlté.Nem tudnád ugyanazzal a szemmel látni,mi több a gondolataid is mást mondanának.

Mindig jobb egy "plátói szerelem" mint a közbejövő csalódás!

Amikor a zsenge korunkat éljük ami annyira tiszta,őszínte,minden rossz szándéktól mentes az sose fog visszajönni a későbbi életünkbe!

Egyébként,mitől szakadt meg a kapcsolatotok?

2019. máj. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Tini szerelem ,ezért felrúgni egy müködö házasságot ami 10 éve tart legnagyobb ostobaság ,amit csinálhatsz.
2019. máj. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem szerelem,hanem vágyódás a problémamentes élet ugán. Tiniként csak randiztatok, nem voltak számlák, rohanás, házimunka, szürke hétköznapok
2019. máj. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Most hány éves vagy?
2019. máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

Ez csak egy fellángolás.

A mostani kapcsolatod milyen? Arról nem írsz. A mostani házasság? Gyerek? Ház? Vagy csak jársz valakivel?

Semmi garancia, hogy működne. Tiniként minden más.

Szerintem ha jó a mostani kapcsolatod, csak épp szürkébb-laposabb mint kezdetben, zárd rövidre ezt a fellángolást és a mostani kapcsolatodba fektesd az energiát.

De ha egy haldokló kapcsolatban vagy, akkor is előbb zárd le és várd meg míg a tiniszerelem is lezárja, addig semmiképp ne ugorj bele.


Létezik ilyen szerelem bár nagyon ritka és a nehézségek ugyan úgy megvannak és ugyan úgy dolgozni kell rajta. Ja és ugyan úgy elmúlik a rózsaszín köd, jönnek majd a szürke hétköznapok, a mókuskerék. Na majd akkor derül ki mennyire nagy is a szerelem.

Szóval lutri. De az egész élet az.

2019. máj. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!