Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim megcsalják egymást...

A szüleim megcsalják egymást mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anyu tud az apuéról viszont apu nem tud anyuéról. Anyám folyton a szemembe hazudik és az öcsémébe is, azt mondta abba hagyja de nem. Nem tudom magamba tartani már, belülről teljesen felemészt. Sosem gondoltam volna hogy ilyen meg tud történni az én családommal, azok az emberek csinálják ezt akikre felnéztem. Szerintetek mit csinaljak? Nem tudom senkinek sem elmondani, a barátaim félek hogy lenéznének vagy esetleg elmondanák a szüleiknek és a szüleik néznék le az en szüleimet.
2019. okt. 5. 17:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%

Csinálj szilvásbuktát.

Mást úgysem tudsz.

2019. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%
Ne csinálj semmit. Semmi jogod számon kérni a szüleiden hogy kivel szexelnek.
2019. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Thispain ***** válasza:
41%
Csinálhatod azt is, hogy kiegyenlíted a helyzetüket, és elmondod apukádnak is anyukád esetét.
2019. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Es akkor mi van ha anyad nem hagyja abba? Apad se tette, nehogy mar csak anyad legyen a hibas. Mindketten azok, meg nem is. Egymást nem szeretik, de miattatok együtt maradtak, csak massal szexelnek. Ezt el kell fogadni, egymasba szeretni újból mar nem fognak. Max elvalnak. Az jobb lenne neked? Akkok menj oda mikor egyutt vannak, es mondd meg hogy mindketten felrebactok, akkor minek vagytok egyutt?
2019. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
37%

Te foglalkozó a saját dolgoddal.

Senkinek semmit se mondj.


Szerinted a barátaid szülei nem csalják egymást?


Apád nem hazudik a szemetekbe?

Ne az anyád hibaztasd.

2019. okt. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
62%
Valószínű anyud azért csalja apád,mert megtudta hogy nőzik.
2019. okt. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
34%
#5 nehogy már az legyen a normális, hogy mindenkinek a szülei orrba-szájba csalják egymást, mert megharaplak.
2019. okt. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem értitek. Leszarom hogy a szüleim mit csinálnak, itt én vagyok a baj mert nem bírom feldolgozni.
2019. okt. 5. 17:54
 9/27 anonim ***** válasza:
64%

Igen jó lenne,ha nem folynál bele a megcsalásokba,ami a szüleid között történik.

Tudom nehéz,mivel te őket csak együtt tudod elképzelni.

Sok oka lehet,ha a férj/feleség megcsalja a másikat.

A korábbi szerelem nem alakult át szeretetté.

Valamiért,valamit nem kapnak meg a másiktól.

A legbosszantóbb amikor megbeszélés helyett inkább cselekednek.

Ne szólj bele a szüleid magánéletébe,onnan rossz irányba jöhetsz ki belőle.

2019. okt. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
49%

Nem tehetsz semmit...

Ha nem akarod, hogy elváljanak, ne is mondj nekik semmit. Anyukád valószínűleg bosszúból csalja meg apukádat, mert ő is ezt csinálja. Ezzel kicsit enyhít a lelke fájdalmán. Ha ez nem derül ki, nagyobb az esélye annak, hogy együtt maradnak. Mert ugye minden gyerek azt szeretné, hogy a szülei ne váljanak el.

Tudom, hogy ez nagy teher egy gyerek számára, de fel a fejjel, és kitartás!

2019. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!