Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jobban szeretik a nővérem...

Jobban szeretik a nővérem barátját mint engem?

Figyelt kérdés
Ő vele mindig jó fejek engem megszégyenít apukám ha vele beszélget. Eltört az öcsém egy poharat és engem szidott le. Aztán felmentem és hallotam ahogy röhögnek rajat.Ma karácsony van minden jó ajándékozás:Kaptam 2 pulcsit egy Magyarországos társast(Utálom az országot) és egy párnát. Ezzel semmi baj nem lett volna csak ezt nem nekem szánták hanem a nővérem barátjának.(Magas vagyok ezért jó a pulcsi)Nővérem barátja kapott egy.Nike Air maxet parfüm készletet ruhát meg egy új telot. Azért kaptam ezeket mert amúgy én semmit nem kaptam volna csak anyám gyors ráírta a nevem mert voltak rokonok ne tűnjön úgy hogy nem kapok semmit. Amúgy nővérem barátja 25 éves. Amúgy ha a többiek nem kaptak volna rengeteg ajándékot semmi bajom nem lett volna de ez így.... Csak én érzem így?

2019. dec. 24. 16:41
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
/f
2019. dec. 24. 16:42
 2/15 anonim válasza:
68%
Szerintem közölted velük, hogy így érzel. Ha pedig tagadják és utána is érzékeled lépj a tettek mezejére! Mármint ne csinálj semmi hülyeséget, csak szimplán ne vedd őket figyelembe.
2019. dec. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem, még nem mondtam hogy amúgy őt mér szeretik jobban?
2019. dec. 24. 17:11
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Jaja persze...Meg autót és házat kapott.
2019. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
81%
Amúgy nekem is egy kicsit hihetetlen...mármint a parfüm készlet, meg esetleg egyetlen egy felső oké, se egy új telefon és egy Air Force?
2019. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én se értem,lehet kamu
2019. dec. 24. 18:05
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom a nővéred kaniját valamiért meg akarják fogni. Lóvés mi?
2019. dec. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Láttad, mikor a nővéred pasijának ezeket átadták? Ilyen nagy ajándék számomra akkor is hihetetlen lenne, ha a srác már a nővéred férje lenne.
2019. dec. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7-es logisztikus.
2019. dec. 24. 19:43
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy kicsit tul sok az ajándék a nõvéred barátjának.Lehet már jövõre másik csajjal lesz, elõre nem lehet tudni.
2019. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!