Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden 16 évnél idősebb...

Minden 16 évnél idősebb ismerősöd dolgozik nyáron?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy aki egyébként tanul, de nyári szünete van, ő dolgozik? Mert itt mindenkit elzavarnak dolgozni az emberek, mintha pont a 17-18 éves fiatalokra lenne szükség.

A válaszadók bele sem gondolnak, hogy az említett fiatalok nem Bp-en élnek, hanem kisvárosban, faluban, és esetleg tényleg nem találnak munkát. És hogy akinek nem a megélhetése múlik rajta, nem fog 20 ezerért elmenni árufeltöltőnek, vagy kukoricát címerezni.


Várom a témával kapcsolatban a véleményeket, NORMÁLIS hangnemben. Köszönöm!


2010. júl. 20. 16:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Bp-i vagyok és nem kaptam munkát...17 éves vagyok
2010. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
77%
Hát... igen a legtöbb
2010. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
84%

szia!én 17 éves lány vagyok de nem dolgozok!tavaly gondoltam hogy idén szeretnék majd de mégse mentem sehova.

nincs lehetőségem meg nem is kerestem de jövőre 18 leszek akkor szeretnék

a barátom postázik nyáron egész jó pénzt kap érte

2010. júl. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Én kecskeméti vagyok, s én sem találtam semmi diákmelót, pedig mindent megpróbáltam. 17/L
2010. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos nem de helyette kifestetem/ festettem már részben

az egész házat egy festő sokat kért volna érte e is munka nincs most jobb:( 20L

2010. júl. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
én már nem diák vagyok, de én is épp ezért nemmegyek el messzire kevésért dolgozni ha még az utazást is ebből kéne fizetni, nem éri meg. Inkább várok. bár én dolgoztam 18-24 éves koromig, van is lerakva lóvé . később jól fog jönni
2010. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Én Baranya megyei vagyok, a városban nincs munka, Pécsen talán lenne, de a bérlet a fizu 40%-t elvinné... Pedig mindenből diák kell..
2010. júl. 20. 16:56
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
17 vagyok és tavaly nagyon sok munka volt, mst válság van és alig van, pedig már márciusban voltam munkáért és kb... a nyakukra jártam, így nincs munkám. Pesttől nem messze lakok és most Pesten sincs munka. Vidéken meg pláne. Pedig nagyon tudnék örülni neki, mert anyámék alig adnak pénzt szórakozásra.
2010. júl. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

én nézegettem a diákmunkákat.. hát a legtöbbhöz oda van írva h 18éven felülit vesznek csak fel, meg szinte mindhez kell valami tudás,pl nyelvvizsga,informatikával kapcsolatos dolgok... pl újságkihordó munkát nem is találtam.. pedig azt barátnőmmel szívesen csináltuk volna...Aztán ugye kiderült h csak 16év felett lehet dolgozni..:/

A kérdésedre a válaszom: nem,egy ismerősöm sem dolgozik..még a 25évesek se mind...:S

2010. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

16:58 vagyok

bocsi lemaradt 15/L

2010. júl. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!