Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bírják azok a nők,...

Hogy bírják azok a nők, akiknek a férjük külföldön dolgozik, Ők pedig egyedül vannak?

Figyelt kérdés

Hogy lehet ezt átvészelni, kibírni? Férjemmel beszélgettünk, hogy lehetséges, hogy ki kell mennie dolgozni, ha nem fogjuk bírni a hiteleket! De van egy másfél éves kislányunk aki nagyon apás, és mi is nagyon szeretjük egymást, ráadásul Én itt maradnék egyedül egy nagy házban a kicsivel, minden férfias munka rám maradna, Nekem kellene fűteni(kazán), fát vágni, hamut hordani, havat lapátolni télen, nyáron füvet nyírni..stb. ha meg elromlik valami meg sem tudom csinálni!! Egy villanykörtét nem tudok becsavarni, meg félek is az áramtól!:) A többiről nem is beszélve!

Szüleim, anyósom Pesten lakik, itt nem lenne senkim! Ugyanakkor, ha muszáj lesz, menni kell, de nem tudom mi lesz itt velünk!?

Ti hogyan oldjátok meg? Nálatok hogy vannak ezek a dolgok?


2011. szept. 23. 13:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Mi? Rajottunk, hogy 1. az csak mese,hogy evek alatt nem valtozik meg a kapcsolat, a kapcsolat mindig valtozik,meg ha nem is latvanyosan. 2. O eleve nem magyar, szoval egyszerubb volt felfogni,hogy itt nekem sincs keresnivalom,meg amugyis lefele megy az orszag,inkabb en is mentem. Miert nem mesz te is? Most meg pici a gyerek,neki is konnyebb lenne,mint majd altalanos iskolaskent,vagy kesobb.
2011. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk, en nem azert mentem ferjhez, hogy ferfi legyen a haznal, hogy legyen aki megcsinalja a "ferfimunkat". A maganyossagot, a gyerek apahianyat, meg lehet oldani egy-egy ide-oda utazassal. Persze, attol fugg hol lesz a kulfold.
2011. szept. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%

Jajj de aranyos vagy!!! :)


Nyugi menni fog. Észre se veszed és előbújik belőled a férfi. ha nincs kire támaszkodni, akkor az ember a számára lehetetlent is képes megoldani.


Az érzelmi része már más. Ez sokkal nehezebb. Mondjuk egy 2 heti hazajárással ki tudnék egyezni. De van ismerősöm, aki valamikor fél évre se jön haza. Na ezt nem bírnám. Van is férjem meg nincs is.

2011. szept. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Mi úgy oldottuk meg,hogy 2 hónapra rá utaztunk utána a 11 hónapos fiammal.Addigra volt stabil munkahelye és ki tudott venni egy kis lakást.

Nálunk fel sem merült,hogy mi maradunk Mo-n amig ő távol dolgozik.

A kisfiam ez alatt a két hónap alatt folyamatosan beteg volt.

Amikor felültünk a repülőre akkor is lázas volt,mondtam neki,hogy most megyünk apához.

Mire leszállt a gép,elmúlt a gyerek láza egyik pillanatról a másikra.Azóta egy percet nem voltunk külön.

Nem is bírnánk.Egyikőnk sem.

2011. szept. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én sem ezért mentem férjhez, de egyszerűen vannak dolgok, amihez nem értek, mert még soha sem csináltam, vagy mert a férjem dolga! Ő sem mos, főz, takarít helyettem! Sajnos a nap meg csak 24 órából áll, ennyi mindenhez kevés, ha az ember egyedül van segítség nélkül, és még dolgoznia is kell!
2011. szept. 23. 14:07
 6/21 anonim ***** válasza:
83%

Nőtlen férfi vagyok, igazából jó tanácsot nem tudok adni, de talán nem veszitek rossz néven, ha írok néhány sort.

A Ti esetetek tipikus esete a hitelesekének! Ezért is fogy a lakosság, mert sokan kimennek külföldre. Ti is devizahitelesek vagytok? A 180-as rögzítésű hitellel nem járnátok jobban?

A bátyámék az adósságaik miatt a közös balatoni nyaralóba költöztek. Téliesíteni kellett a házat, így még mindig sok adósságuk maradt, de már közel sem akkora, mint volt, és legalább így már nem lehetnek hajléktalanok. Nálatok ilyen megoldás nem lehetséges?

2011. szept. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Bár kissé elkanyarodtunk, de valahol igaza van a férfi válaszolónak. DE a népesség csökkenés legyen a legutolsó szempont a döntésnél!!!! Nagy ívben tojj le minket itthon maradottakat.
2011. szept. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen ám, de Ő nem nagyon akar kint élni! Pedig Én győzködöm folyamatosan!:)
2011. szept. 23. 14:18
 9/21 anonim ***** válasza:
74%
A nepesseg csokkentesen nem kell nagyon filozni. Magyarok kimennek, uj emigransok bejonnek.
2011. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
14:05 vagyok. Az nem megoldás a népességfogyásra, ha emigránsok betelepülnek, hiszen bennük nem sok hazaszeretet van.
2011. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!