Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok azzal a...

Mit csinálnátok azzal a nővel, aki megpróbálná elszeretni a férjeteket, gyermekeitek apját és szétrombolná a családotokat?

Figyelt kérdés
És a férjetekre vagy inkább a nőre haragudnátok jobban?
2010. júl. 21. 14:49
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
18%

Alapból a nőre haragudnék a legjobban. Elvégre kettőn áll a vásár!

Ha a kapcsolattal minden rendben, nem jöhet a harmadik!

2010. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
93%

A férjemre.

Én úgy gondolom, hogy akit vinni lehet, azt inkább vigyenek is. Minél messzebb.

2010. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
80%
férje haragudnék jobban -.-" jah és MÉG SEMMI SINCS VESZVE!! ha még csak elcsábítani akarja akkor szépen HARCOLJ azért ami a "tiéd" tehát harcolj a férjedért.. mutasd meg neki hogy te vagy az akit ő igazán szeret!! a nővel meg ne foglalkozz... de ne ragaszkodj a férjedhez minden áron.. ne "rakd börtönbe" csak próbáld meg szép ép dolgokkal magadhoz csábítgatni :)
2010. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
51%
..és megtartani!
2010. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
78%
A férjemre és magamra. Ha én nem rontom el, ha a férjemben van elég ész akkor nem csinál ilyet. Ha a nőcske nem áll le vele akkor leáll egy másik ha a férjnek megvan a szándéka. Érzem magam annyira érettnek hogy ne utálkozzak.
2010. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
70%
én mind a kettőre haragudnék. mert a nő, ha tudja, hogy szétválaszt egy családot, akkor szégyellje el magát, hiszen egy k...va. a férjem meg képes megcsalni és akár el is hagyni a családját. na szép. mind a kettőre haragudnék. szerintem ha találkoznék a nővel biztosan megtépném egy kicsit, eleve ilyen természet vagyok. biztosan nem hagyna nyugodni, hogy csak rágódjak rajta vagy ilyesmi. bár az a férfi, aki megcsalja a feleségét úgy, hogy gyerek is van, na az az én szememben nem férfi. sőt! akkor mehet is, többet a közelembe ne jöjjön. de a nő se...
2010. júl. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
ehhez tudni kéne, mennyire harmonikus a kapcsolatod a férjeddel. írnál erről is kicsit? a nőtől teljesen függetlenül, hogyan éltek?
2010. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
64%
Semmit nem csinálnék, lehet próbálkozni. Viszont egy-két búcsúszexre igényt tartanék és erről értesíteném az új barátnőt is (természetesen utólag). Szóval megmutatnám neki, hogy milyen érzés. Mindenesetre a férjem nem kéne többet társként. A gyerekkérdést ez nem befolyásolná. Attól még, hogy mondjuk megcsalt a férjem, a gyereket szeretheti.
2010. júl. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
45%
Az attól függ hogy a férjnek is van-e szerepe a dologban vagy csak simán rá akadt a csaj?!Mert ha a férjed nem biztatta meg semmi akkor a párodat ne hibáztasd!A csajt viszont elkapnám már csak a gyerekek végett is!
2010. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
28%
Mind2-re mindenhez 2 ember kell.. De az a lényeg hogy mind2-vel kicsesznék valahogy.. és a férjemet biztosan nem fogadnám vissza még ha térden állva könyörög akkor sem, egyszer eljátszotta a bizalmas 2-szer már nem lehet.
2010. júl. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!