Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni gyászol...

Hogyan tudnék segíteni gyászoló nagyszüleimnek? Hogyan hozható haza külföldről az elhunyt?

Figyelt kérdés

A Nénjém balesetben elhunyt a héten külföldön.

Nagyon nehéz az egész Családunknak. Nagyon régen történt halál eset a környezetünkbe, így sosem voltam/voltunk ilyen helyzetben.

Mindenki szomorú, de talán vagyunk annyira erősek, hogy ne omoljunk össze.

Viszont a nagyszüleim, főleg betegeskedő Mamám(73éves), aki annyira szerette a lányát, szinte belepusztul a tudatba. Most jött volna haza 20-án, már számolta vissza a napokat.

Mi lenne a helyes. Hagyni egy kicsit, vagy menni hozzá és beszéltetni? Eddig mindennap voltunk fent. Nagyon féltem őt/őket, ne hogy rosszul legyenek. ( szívbeteg a mama)


Egy Nemzetközi temetkezési vállalatról találtam linket, de ha valaki tud információt nyújtani arról, hogyan lehetne hazahozni halottat külföldről, kérem írják meg!

Belgiumban történt az eset.



2020. jan. 11. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Magyar temetkezési vállalatot hívj fel, szerintem ők elintézhetik a hazahozatalt. A budapesti Ernő utcai temetkezési fiók a legolcsóbb, amit találtam, de lelkiismeretesen dolgoztak, mindent elintéztek, mikor mi temettünk. Valószínűleg ezt is vállalják. [link]
2020. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. jan. 11. 21:54
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Persze, hogy látogassátok, nem kell erőszakkal beszéltetni, hanem figyelni, hogy neki mi esik jól.

2020. jan. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!