Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik tökéletesen elégedettek magukkal, a környezetükkel, a párjukkal és a családjukkal vagy ez csak a látszat lehet?

Figyelt kérdés

Van pár ismerősöm akik ránézésre tökéletesek,sőt volt pár aki véleményt is mondott rólam,hogy én ilyen olyan vagyok.Persze ezt ne úgy h megsértődjek hanem,hogy: hallom te is mennyi pasit hagytál már magad mögött.Ilyenkor annyira kisebbrendűnek és egy senkinek érzem magam.Én miért nem lehetek tökéletes?

19/L


2010. júl. 21. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki sérteget másokat, az önmagával nincs rendben, ergo az már csak emiatt sem lehet tökéletes.
2010. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen vannak. Pl. én. Mindennel elégedett vagyok! Nem azt mondom, hogy nincsenek problémák néha de azok mindenhol vannak. Alapjában véve tök jó.:)

Azok meg akik megjegyzéseket tesznek elég bunkók. Nem feltétlenül te tehetsz róla, hogy mondjuk nem úgy alakult az életed eddig ahogy szeretted volna. De lesz ez még így se! Ne érezd magad ettöl alacsonyabb rendünek hiszen nincs rá okod! Ne is törödj velük!:) amúgy meg senki nem tökéletes!!!!

22/L

2010. júl. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazi ember, aki nem foglalkozik mások magánéletével, de ha segíteni kell ott van.
2010. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Én azt hiszem, az igazi ember az, aki nem ítél. Látatlanban sosem lehet tudni, hogy valaki miért tesz dolgokat. Ha az ember ahelyett, hogy ujjal mutogat a másikra, és elítéli, inkább beszélgetni kezd vele, akkor talán megérti, hogy miért is tette ezt vagy azt, és úgy már mindjárt más az ítélet.


Valamint mindenki követ el hibákat, az, hogy ezeket az orra alá dörgöljük másoknak, nem a mi dolgunk. Majd elszámol a lelkiismeretével.


A boldog ember az, aki abban látja meg a szépet, amilye van. Ha egy kis viskóban él, akkor a fák erezetében, a friss levegöben, abban, hogy él, és tud nevetni.


A boldogság belülröl fakad, nem a körülményekböl.

2010. júl. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs önbizalomhiánya, annak nincs szüksége mások sértegetésére ahhoz, hogy jól érezze magát.
2010. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem tökéletes, én tökéletesen tökéletlen vagyok.=)
2010. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy olyan emberek, akik _tökéletesen_ elégedettek azt kötve hiszem, legfeljebb általában és nagyvonalakban. Olyan már lehet. Többé-kevésbé én is elégedett ember vagyok. Azt nem mondhatnám, hogy nincsenek gondjaim, hiszen egyrészt súlyos beteg vagyok, másrészt ez a betegség extra szabadidőhöz juttat, amit kedvem szerint általában hasznosan szoktam eltölteni.


Kicsi a pénzem, de szerencsére kicsik az igényeim is. Ez nem azt jelenti, hogy igénytelen lennék, csupán azt, hogy tudom, meddig ér a takaró. Amire szükségem van, az általában kikerül. Természetesen nekem is vannak álmaim, szeretnék például egyszer a világban utazni egy jót, távoli országokba ellátogatni, de azt hiszem, erre nemigen lesz lehetőségem, tehát marad csendes ábránd. És egy nap – ki tudja, mit hoz a holnap, nem igaz? Még valóra is válhat az álmom.


Ilyet pedig kár kérdezni, hogy "Én miért nem lehetek tökéletes?" mert a világon semmi és senki nem tökéletes. Legfeljebb jól tudja leplezni a fogyatékosságait, és nem veri nagy dobra a hibáit. De tökéletes ember nincs. Jól nevelt, művelt, udvarias és segítőkész ember, aki mellette még szép is, más szemében tökéletesnek tűnhet, de ő nem biztos, hogy annak hiszi magát. Ha azt hiszi, akkor pedig téved.


Az pedig, hogy kinek hány partnere van vagy volt az adott életszakaszban, semmit nem jelent. Illetve egyvalami árulkodik. Akinek sok volt, az valószínűleg eléggé összeférhetetlen, és nem tud kijönni senkivel sem. Vannak párok, akik gyermekkorban egymásba szeretnek, majd összeállnak és leélnek egy egész életet. Ritka ez, de még manapság is előfordul. Akkor ők most kevesebbek lennének? Egyáltalán nem.

2010. júl. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
Sokan adnak a látszatra, hogy tökéletesnek, irigylésre méltónak tűnjön az életük és a kapcsolatuk, miközben alapjában véve boldogtalanok, és nem a saját lelküket követik hanem azt a dolgot ami látszat szerint a legjobbat mutassa belőlük.
2010. júl. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Aki tényleg "tökéletes" az nem az irigység érzést váltja ki az emberből, hanem azt, hogy a barátja szeretnél lenni vagy minél jobban megismerni.
2010. júl. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

00:13

3. bekezdése nagyon igaz

az emberek engem is tökéletesnek látnak de én még sem érzem hogy az lennék nem mondom hogy nincs nagyon jó életem de azért van elég sok probléma is csak egyszerűen tudom hogy hogyan kell palástolni és csak mosolyogni a sírás és sopánkodás helyett

2010. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!