Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik tökéletesen elégedettek magukkal, a környezetükkel, a párjukkal és a családjukkal vagy ez csak a látszat lehet?

Figyelt kérdés

Van pár ismerősöm akik ránézésre tökéletesek,sőt volt pár aki véleményt is mondott rólam,hogy én ilyen olyan vagyok.Persze ezt ne úgy h megsértődjek hanem,hogy: hallom te is mennyi pasit hagytál már magad mögött.Ilyenkor annyira kisebbrendűnek és egy senkinek érzem magam.Én miért nem lehetek tökéletes?

19/L


2010. júl. 21. 23:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
én tökéletesen boldog, és elégedett vagyok!
2010. júl. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%

ez csak a felszín. ha kicsit megkapargatod, azaz közelebb engednek magukhoz, rájössz, hogy nekik is vannak problémáik - kinek kisebbek, kinek nagyobbak.


azt pedig, hogy tényleg túl sok pasid volt-e a korodhoz képest, csak te döntheted el. ha te is soknak érzed, változtass a férfiakhoz való hozzáállásodon. ha szerinted mindegyiknek volt "helye" az életedben, akkor szarj rá, hogy mások mit gondolnak. ez a te életed, éldd úgy, ahogy jónak látod. másnak nem feltétlenül tartozol elszámolással, de saját magaddal mindig légy őszinte!

2010. júl. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%
Sokszor a felszínesebb lelkületűek tudnak boldogok lenni, akik nem elmélkednek annyit. Külsőségekre is jobban ők adnak.
2010. júl. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan lehet, hogy valaki nagyvonalakban elégedett, de tökéletes harmónia senkinél sincs. Sőt, lehet, hogy az akinél látszatra a legnagyobb megelégedettséget hinnél, mert kifelé ezt mutatja, lehet, hogy neki van a legfelszínesebb élete, amiben a valóságban ő közel sem olyan boldog.


Pl párkapcsolatok terén lehet, hogy pont az aki osztja neked az észt, hogy sok barátod volt már, ő egy partnerrel töltötte el a fél életét, de ez nem jelenti, hogy tökéletes is az a kapcsolat - simán lehet, hogy már rég kiábrándult belőle, otthon végigveszekedik a fél napot, utálják egymás családját, stb.


Én is átéltem már, hogy a nagy családi ebéden én végig veszekedtem a barátommal, az unokatesóm bezzeg tök jól elvolt az övével; de lehet, hogy mi azért veszekedtünk, mert megbeszéltük a problémánkat, míg ők meg látszatra megvoltak, de esetleg belül csomó dolgot utálnak a másikban, csak kerülik a konfliktust.


ui. bocsánatot kell kérnem, mert érzem, hogy már álmos vagyok, és nem tudom normálisan megfogalmazni a gondolataimat, de remélem érthető, mire akartam kilyukadni :)

2010. júl. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%

Epp azoknal az embereknel szokott a legnagyobb gaz lenni (fejben, maganeletileg, csaladilag, anyagilag vagy egeszsegugyileg), akik olyan tokeletesnek tunnek. Nincs olyan, hogy tokeletes ember, elet. Mindenkinek vannak problemai, csak vannak, akik nagyon tudjak leplezni oket. Persze ilyenkor lepodik meg az ember, mikor az alompar szetmegy vagy egy peldas ember bedilizik egyik naprol a masikra. Ott mar elotte is voltak gondok, csak elnyomtak, a kulvilag nem tudta, hogy mi tortenik belul.


Az olyan emberek szoktak a masikra ilyen-olyan negativ jelzoket mondani, akiknek kicsi az onbizalmuk (mert epp, hogy ok nem elegedettek magukkal, csak kivulre mast mutatnak, hogy erosnek tunjenek) es azzal probaljak a hibaikat a sajat szemukben kisebbiteni, hogy mas hibait felnagyitjak. Szoval nehogy mar ilyen miatt erezd magad rosszul! Senki sem tokeletes. Semmi joguk nincs teged bantani. Te semmivel sem vagy kevesebb naluk. Nem ertem, hogy miert erdekel ennyire, hogy mas mit gondol? Eld az eletedet, ok meg az oveket.

2010. júl. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia. Ne akarj tökéletes lenni, hiszen nincs olyan ember, aki az lenne.Az sem, aki annak látszik, az csak a látszat. A látszat és a valóság pedig két különböző dolog.

Szóval jó vagy te úgy ahogy vagy, tökéletlenül, én is jól érzem magam így a bőrömben. Sőt jobban, mintha azt hitetném el magamról, hogy tökéletes vagyok, az emberek is azt szeretik, akiben van valami tökéletlen.

2010. júl. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen emberek, én is ilyen vagyok. Ugyanakkor tudom, hogy messze nem vagyok tökéletes én sem, de már megbékéltem a saját hibáimmal. Persze vannak még álmaim és céljaim, de elégedett vagyok az életemmel. Hazudnék ha azt mondanám, hogy nincs véleményem másokról, de soha nem osztom meg az emberekkel csak a pozitív dolgokat. Nekem se esne jól, ha a hátam mögött kígyót-békát mondanának rám.
2010. aug. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!