Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mutathatnám meg hogy...

Hogyan mutathatnám meg hogy én is jó vagyok?

Figyelt kérdés
Azoknak akik valaha megbántottak az életben, nekik szeretnék visszavágni. A kiközösítő volt osztálytársaknak, munkatársaknak exeknek. Bár nem tudom hogy az exeknek hogyan bizonyíthatnám be, mikor ők már találtak más barátnőt.
2020. jan. 27. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb "visszavágás", ha nem foglalkozol velük. Lépj túl! Mindaddig, amíg bánt a dolog, és foglalkozol a múlttal, addig ők nyertek.
2020. jan. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy a magad dolgával foglalkozol, fejleszted magad, és jó körülményeket teremtesz magadnak.


A volt osztálytársakat, exeket pedig elfelejted. Mintha nem is lettek volna.

2020. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Őket már nem érdekled, ne produkáld magad olyanoknak, akik alig is emlékszenek már rád.
2020. jan. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Van akit szeretnek, van akit utálnak. De állítólag a legrosszabb annak akit le se $z@rnak. Tedd te is ezt. $z@rd le őket.
2020. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is ez a helyzet: őket már nem érdekled. Ha folyamatosan azzal foglalkozol, hogy visszavágj, illetve azon pörögsz: mit tettek veled, "mit gondolhatnak rólad", akkor nem lesz jövőd sem, mert e múltbeli gondolatok visszarántanak és még mindig abban a függő viszonyrendszerben tartanak. Ők már valószínűleg teljesen elfelejtettek. Esetleg van aki sajnálja is, amit tett. Esetleg kis közösségben élsz, ahol nap mint nap találkozol volt osztálytársakkal-munkatársakkal?

Tényleg az a legjobb, hogy nem foglalkozni velük, továbblépni, olyan emberek felé nyitni, társaságukat keresni, akik szeretettel fordulnak feléd, akik foglalkoznak veled, akik számára sokat jelentesz. Ilyen múltbeli dolgokon kár keseregni. Mondom ezt úgy, hogy életem során (sajnos) több évtizedet ilyenre pazaroltam és saját bőrömön érzem ez mennyire nem hasznos).

2020. jan. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nekik szeretnék visszavágni"

Ezt a magyar nyelvben bosszúnak nevezik. És nem jó cselekedetnek.

Nem a múltbéli ex-társaságodnak bizonygasd, hogy jó vagy, hanem a jelenben meglévő ismerősöknek. Illetve rájönnek maguktól is, ha valóban jó vagy - bizonygatni sem kell...

2020. jan. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hidd el, nem fog érdekelni senkit a sikered.


Egy ember van, akinek bizonyítanod kell, és az te magad vagy.

Válj jobb emberré, felejtsd el a régi sérelmeket.

2020. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!