Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandóan piszkálnaknak az...

Állandóan piszkálnaknak az iskolában, mert én más vagyok! Mit csináljak? Hogyan mutathatnám meg nekik, hogy én is jó vagyok valamiben?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy az osztályban nagyon sokszor piszkálnak engem. Kicsit más vagyok mint a többiek vannak furcsa dolgaim, de az a legfőbb baj, hogy én szoktam írni.

Tudom, hogy ez most furcsán hangzik, de az van, hogy én imádok dalokat írni és például olyan két éve, 10 évesen írtam egy dalt ami nem lett valami jó nyilván, de párszor elénekeltem. Meg most is szoktam írni dalokat, meg könyveket is wattpadon. Ma meg karácsonykor lealáznak, hogy milyen szarul írok és, hogy nem vagyok benne jó. Pedig jelentkeztem versenyre, mert az osztályfőnököm és a szüleim szerint meg van hozzá tehetségem.

Nem szeretnék nagyon megváltozni, csak azért, hogy elfogadja nak, de akkor meg hogyan tudnám megmutatni, hogy én is vagyok valaki? Nagyon más vagyok mint a többiek és e miatt mindenki piszkál! Kérlek szépen segítsetek!


2019. dec. 25. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Vágd állon az egyiket
2019. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne csak az írásban legyél jó, hanem másban is.

És az írásaidat meg ne mutasd meg nekik, ne hívd fel rá a figyelmüket - elég, ha hozzáértőkhöz eljut.

2019. dec. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig érkezett válaszokat. Az elsőt nem igazán értem, de mindenkinek ment a zöld mancs. Akkor megpróbálok másban is kitűnni.
2019. dec. 25. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Írtam üzenetet pamacs nyuszkó.
2019. dec. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Agyam eldobom! “Másnak” lenni nem ciki, hanem bátor dolog!!:) De te tulajdonképpen nem is más vagy, hanem tehetséges. Ne változz meg miattuk, csináld azt amit szeretsz, mert rövid az élet és ez a te életed! P.S. Csak irigyek rád ;)
2019. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!