Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire szívesen kölcsönöztök...

Mennyire szívesen kölcsönöztök dolgokat rokonoknak?

Figyelt kérdés
Legyen szó pénzről, sátorról, hálózsákról, bármiről.
2010. júl. 22. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudom, hogy olyan állapotba amilyenbe odaadtam úgy kapom vissza, és a megbeszélt időpontra akkor szívesen adok bármit! De ha valamit nem úgy kapok vissza akkor nem adom már többet oda, persze előfordul, hogy tönkremegy valami, de akkor a minimum, hogy megveszem/kifizetem a másiknak!
2010. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Most már nem kölcsönzök rokonnak!Épp elégszer megbántam.Általában könyveket adtam kölcsön,aztán (örökre)elfelejtették visszaadni,elvesztették,tovább adták másnak és az nem adta nekik vissza,széttépte a kutya,stb...

Ezek után természetes,hogy pénzt vagy nagyobb értékű holmit nem adtunk kölcsön az ilyen embereknek.Egy olyan család van ,akiknek szívesen kölcsön adok bármit,mert bizonyították,hogy becsületesen,épségben visszaadnak mindent,ők a szomszédomék,nem rokonok,mégis megbízhatóbbak ilyen téren a rokonaimnál.

2010. júl. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Mindig csak rosszul jártam. A könyveket elfelejtették visszaadni, a pénzt is, a ruhák kimoshatatlan pecsétekkel kerültek vissza, a kocsiba "rosszat tankolt" és hasonlók. Max egy sütőport vagyok hajlandó "kölcsönözni".
2010. júl. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És hogy mondjátok meg, hogy nem adjátok oda?
2010. júl. 22. 16:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
én sem adok kölcsön semmit rokonnak. én így mondom meg. -nem adom oda mert nem tudsz rá vigyázni.
2010. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom,hogy én már nem adok semmit kölcsön,mert már többször is pocsék állapotban kaptam vissza,vagy sehogy.
2010. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Jobb a békesség, akkor nincs min összeveszni meg problémázni.
2010. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom, hogy eddig csak rosszul jártam és nem akarok kölcsön adni, nem ellene irányul, hogy ő majd nem adja vissza meg tönkreteszi, de ha neki adok, akkor holnap jön a másik, hogy és neki miért nem, meg mi alapján döntöm el, hogy ki teszi tönkre és ki nem, inkább senkinek nem adok, mert eddig csak rosszul jártam és szeretném magam ettől megkímélni.
2010. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen adok kölcsön bármit, mert a rokonaim nem tennének kárt abban ami az enyém. Pénzt nagyon kevés embernek adnék, de segítenék, ha látnám, hogy egy rokonomnak, vagy barátomnak nagyon nagy szüksége van rá.
2010. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!