Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki, vagy csak...

Tetszem neki, vagy csak barátkozik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel csoporttársak vagyunk angolon. Van, hogy nézeget engem, ha beszél hozzám akkor kedvesen mosolyog, viccelődik. Ma az egyik fiú kérdezte tőlem, hogy merre lakom és ő pont akkor jött oda hozzánk mikor mondtam, és visszakérdezett. De van mikor szinte rám sem néz, illetve nem néz a szemembe. .


A jövőhét végén lesz a vizsga. Az ciki ha megkérdezem tőle, hogy megyünk-e együtt?


2010. júl. 22. 18:50
 1/4 A kérdező kommentje:
jaj bocsánat, rossz témakör... :S
2010. júl. 22. 18:50
 2/4 anonim válasza:
szerintem simán megkérdezheted:D de télleg:D és szerintem be is jössz neki:D soksiker:Ő
2010. júl. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz csak meg,nem veszítesz vele sok sikert
2010. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Pl ma is volt olyan, hogy kérdezett valamit többes számban a csoporttársaimtól, de közben mégis rám nézett. :)

Csak furcsa, mert eleinte eléggé lerázós volt, most meg átváltozott és kedves lett....

2010. júl. 22. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!