Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Hogyan tudhatnám meg, hogy tetszem-e neki?

Figyelt kérdés

Összeismerkedtem egy csávóval,akit kiskorom óta ismerek,csak úgy 5 év után újra találkoztunk.Buliba mentünk együtt,és nagyon jó volt együtt...utalgatott arra,hogy nagyon bejövök neki,egész este dumáltunk,pedig haverjaival is lehetett volna.Mondta,hogy ne menjek haza,meg hogy ő majd vigyáz rám.

De mióta hazajöttem nem is keres.

Ő a Balatonon lakik én a Balcsitól 60 km-re..

szerintetek mi van ?


2011. júl. 29. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet csak meg akart fektetni.
2011. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem hiszem..mert simán megcsókolhatott volna..

olyan jó volt,nem értem miért nem keres :(

2011. júl. 29. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak meg akart fektetni. Idő közben viszont rájött, hogy túl sok vesződség lenne és inkább keres mást.

Vagy csak múlatta veled az időt de különösebben nem érdekled.

Majd rájössz, mennyire meg tudják magukat játszani és mennyire teszik ilyenkor a szépet...

2011. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen egyetértek én is az előttem szólókkal de lehet hogy fogadás volt. Vagy lehet hogy eleinte komolyan gondolta, de a távolság miatt nem akar kapcsolatot!
2011. aug. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!