Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az idősebb...

Miért van az, hogy az idősebb férfiaknak tetszem?

Figyelt kérdés

Nekem elég furcsa, hogy a korosztályom annyira nem vesz észre (csak ritkán) de az idősebb férfiaknak eléggé tetszem. Én 20 éves vagyok, és leginkább a 35-50 éves férfiakon vettem ezt észre. Most ne az ilyen bunkó, kiéhezett emberekre gondoljatok akik minden lánynak "udvarolnak", hanem a műveltebb, gazdagabbakra.

Másnak is van ilyen?


2011. júl. 28. 09:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mivel nekik dicsőség meghódítani egy sokkal fiatalabbat.
2011. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%
A kurv*khoz leginkább 35-50 év közötti házas férfiak járnak. A te korosztályod talál magának párt, nem kell ilyen szolgáltatásokat igénybe vennie...
2011. júl. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
:D szerintem meg sok olyan 20- huszonakárhány éves srác van aki még szűz
2011. júl. 28. 09:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez velem ispont így van, hogy a 30-as korosztálynak szoktam tetszeni, velem egykorú szinte még sosem próbálkozott. Nálam valószínűleg az az oka, hogy idősebbnek nézek ki a valódi koromnál, és sztem emiatt a külső érettség miatt nem mernek próbálkozni a fiatalabbak. Vagy csak egyszerűen a külsőre idősebb nők nem jönnek be nekikXD
2011. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
44
2011. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Sok van igen, de 35-50 évesen az ember szívesen meghág egy 20 éves lányt míg a 20-onéves szűz fiú nem megy el örömlányhoz hisz még egy lányt sem volt képes meghúzni addig. Persze tudom hogy kínáltok szűztelenítést, biztos van is rá kereslet.


Egy 35-50 éves befutott embernek van is rá pénze egy 20 éves fiúnak aki még tanul meg kevésbé persze ez nemcsak a pénzről szól.....


Meg mondjuk ha egyí 35-50 éves ember szexkapcsolatot keres akkor hova tud menni discoba vagy fesztiválra? Kötve hiszem.

2011. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
mi az a 44?
2011. júl. 28. 09:59
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam is ugyanígy volt. Szerintem az lehetett az oka, hogy szép voltam ugyan, de nem a fiatalok szépségideálját közelítettem, hanem inkább az idősebbekét. Például sosem voltam deszka, mindig volt derekam és csípőm. A fiatalabbaknak ez általában nem jött be, az idősebbek meg szexisnek tartották.

Nagyon nem zavart sose, most van egy nálam kicsivel idősebb barátom, akivel évek óta együtt vagyunk, igazából csak egy ember kell, akivel egy húron pendültök, utána meg tökmindegy, melyik korosztály bókol neked :)

2011. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen ne csodálkozz,minden lány gyönyörű 20 évesen.

Én is meg szoktam dicsérni a fiatal lányokat a munkahelyemen ,de ez nem azt jelenti hogy akarnék is tőlük valamit.Ez egyszerű bók,helyén kell kezelni a dolgokat.41/F

2011. júl. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 28. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!