Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmod vagy a gyereked fontosabb?

Álmod vagy a gyereked fontosabb?

Figyelt kérdés

Van egy kérdés, amire érdekes módon mindenki azt írja válasznak, hogy a srác a gyereke és a párja helyett, a külföldi melót válassza. Mert neki addig terjed az élet, hogy sofőrködés.


Szóval ilyenkor el lehet, és el is kell hagyni a nőt és a picit?


2020. febr. 8. 15:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, tovább nem olvasom a többit.


Akkor csak fizesse a srác a gyerektartást. Megbízni egy nőben, egy másik emberben??? Hülye volt!

2020. febr. 8. 16:54
 12/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha bármelyik fél szánt szándékkal húzza a át a másik terveit, ismerve a felkészülés és a megvalósítás körülményeit, akkor az átvert félnek nem kötelessége hanyatt-homlok eldobni a céljait. Aki így átveri a párját és még arról sem beszél, hogy kezelteti magát, az inkább számoljon azzal, hogy nem fog lelkes önfeláldozást kapni cserébe.
2020. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
93%

"Megbízni egy nőben, egy másik emberben??? Hülye volt!"


Te meg beteg ember vagy! Egy párkapcsolat többek közt a bizalomról szól, aki erre nem képes, az ne akarjon a másik nemmel semmit kezdeni!

2020. febr. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
14%
Ha nem akar vki gyereket, akkor VEDEKEZIK. 2., ha mar ott az a gyerek, aki valojaban nem tehet semmirol, az a minimum hogy a ferfi is-ha akarta, ha nem- odateszi magat amennyire lehetseges! A tobbi mellebeszeles.
2020. febr. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
25%
Jó lenne, ha már elfelejtenék az emberek ezt a "páromnak nem lehet gyereke, akkor nem kell védekezni" dolgot. Ezerszámra van gyereke olyanoknak, akiknek az orvos is azt mondta előtte, hogy képtelenség.
2020. febr. 9. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

"2., ha mar ott az a gyerek, aki valojaban nem tehet semmirol, az a minimum hogy a ferfi is-ha akarta, ha nem- odateszi magat amennyire lehetseges! A tobbi mellebeszeles."


A francokat! Miért kéne bárkinek is "odatennie" magát és hagynia, hogy ráerőszakoljanak egy olyan dolgot, amit nem akar?! A bizalom egy kapcsolat alapja és ha a szeretett nő azt mondja nem lehet gyereke, akkor nem állsz neki meghazudtolni és egyből kételkedni, hanem bízol benne! Igen védekezni kell, de ez nem csak a férfi dolga! Pontosan ugyanannyira a mi dolgunk is, sőt lévén hogy mi vagyunk, akik teherbe tudnak esni, miénk a nagyobb felelősség! Továbbá MIÉNK a végső döntés, ha mi azt mondjuk marad a baba, akkor marad, ha nem, akkor nem, független attól, hogy a férfi mit akar. Szóval be lehet fejezni, hogy csak a férfit hibáztatjuk. Mikor egy nő eldönti, hogy megtartja a gyereket, akkor igen is számolnia kell azzal is, hogy akár egyedül maradhat, főleg a linkelt kérdéshez hasonló helyzetben, amikor anyuci azt kamuzza betegség miatt nem lehet terhes, majd mikor kiderül mégis, lazán a pasira erőszakolná, a világon semmi kompromisszumra nem hajlandó és elvárná hogy minden álmát feladja. Az ilyen nő meg is érdemli, hogy egyedül maradjon.

2020. febr. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

#15 Felnőtt nőként én akkor tudtam meg hogy rengeteg nő teherbe esik úgy, hogy meddőnek van nyilvánítva, amikor szánt szándékkal ilyen terhességgel, női szervek betegségeivel foglalkozó cikkeket, fórumokat olvastam, esetleg facebook csoportokban írtak ilyen sztorikat.

Bocsássuk már meg egy férfinak, ha nem tölt órákat kismamáknak szóló anyaméhecskéről szóló cikkek olvasásával, hogy kívülről vágja ezt a meddőség mizériát. A köztudatban a meddő mindenkinek ugyanazt jelenti, attól mert te ezerszámra olvasol sikersztorikat, bocsáss már meg annak, aki nem ezzel tölti az idejét.

A kérdező bízott a párjában, aki azt mondta neki, hogy meddő. Ki a fene húzna úgy gumit tartós kapcsolatban, ha tudja hogy kb semmi esély nincs a terhességre?

2020. febr. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
83%
Hát két verzió van. Vagy marad a nő mellett aki átverte és bevállalja ezt a nyomorult életet, a pénztelenséget, a további átveréseket, vagy az életet választja, elkéri a nőci számlaszámát és sayonara. Itt igazából nem a gyerek és az álmok között kell választani hanem az élet és a halál között.
2020. febr. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
79%

Nő vagyok, egyelőre nincs gyermekem,de az a véleményem, hogy mi nőknek nem olyan egyszerű a választás, mint a másik kérdésben a férfinek. A férfi helyében követném az álmomat, megmondanám, ha kell fizetem a gyermeki kiadásokat, de a csajt otthagynám, mint a huzat. Ő megtehetné, hisz "nem kötődik" hozzá a gyermek annyira, mint az anyához. Ha nekem nőként lenne célom, vágyam, de közben becsúszik egy gyerek (akár védekezek, akár nem) nem tehetem meg azt, hogy ott hagyok csapot papot. Én nem kockáztatnék az abortusszal, nem tudnám elvetetni, de ha meg is szülöm se tudnám örökbe adni, így 100%,hogy változik majd az eredeti koncepció, és át kell írnom a tervemet.

A másik kérdésben a férfit támogatom, és ha én is ilyen könnyen "leléphetnék" megtenném.

2020. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
75%

Látom, valakit nagyon zavart, hogy beírtam, hogy az álmaim a fontosabbak.

#14, a férfi még mindig nem a balek szinonimája.

2020. febr. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!