Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyanokat, akik...

Ismertek olyanokat, akik azért nem házasodtak meg, mert nagyon kötődnek családjukhoz (szülőkhöz, testvérekhez) és ezen nem akartak változtatni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 10. 18:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsére nem, de ez egy furcsa helyzet lenne, én mondom.
2020. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Anyukám nagyon kötődött az özvegy édesanyjához. 40 volt, amikor férjhez ment.
2020. febr. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én ismerek, ex nagybátyja. Volt neki barátnője, el is jegyezte, de aztán inkább felbontotta az eljegyzést és visszaköltözött a régi szobájába az anyukája lakásába. 7 éve nem tudok róla semmit, de amikor utoljára találkoztunk, 62 éves volt, ugyanez volt a helyzet, ÉS, ami a legjobb, akkor már évek óta újra megvolt ugyanaz a barátnő, akivel annak idején felbontotta az eljegyzést. Ő sem ment férjhez soha, és még mindig a szüleivel él, és nem is akarnak összeköltözni, mert mindketten a szüleikkel akarnak lakni, amíg lehet. Van ilyen. Gyerekük nyilván nincs és nem is lesz.
2020. febr. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én olyat ismerek, aki megházasodott, majd emiatt vált el.
2020. márc. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!